Koupili novou pračku s předním plněním. Druhý den ráno zažili doslova noční můru

Koupili novou pračku s předním plněním. Druhý den ráno zažili doslova noční můru Zdroj: shareably.net

Být rodičem je obrovská zodpovědnost. Své děti musíte neustále hlídat, předvídat nejrůznější situace a být jim dobrým rádcem. Avšak i když rodič dělá maximum, dítě se může dostat do nečekaných momentů plných strachu a nebezpečí.

Lindsey McIver žije se svým manželem a třemi dětmi v Coniferu v Coloradu. O víkendu se jim rozbila pračka na prádlo, a tak její manžel okamžitě koupil novou, protože jak jistě dobře víte, s dětmi to bez pračky v domácnosti moc nejde. „V pondělí šel můj muž do Lowe’s a koupil novou pračku s předním plněním. Měl to být nějaký nový typ pračky, a tak jsme strávili celý večer její instalací, pochopitelně i s našimi dětmi, kterým jsme říkali, aby na nic nesahaly,“ řekla Lindsey.

Když pračka byla zapojená, byl čas jít spát. Následující ráno však bylo pro Lindsey i jejího manžela doslova noční můrou. V úterý brzy ráno Lindsey probudil její čtyřletý syn, který tak plakal, že mu nebylo skoro rozumět. Když její manžel pochopil, co se jim snaží chlapec říct, okamžitě běžel dolů po schodech do místnosti, kde byla nová pračka.

Zdroj: shareably.net Jejich tříletá dcera Kloe se totiž do pračky, která měla plnění zepředu, zavřela. Lindsey cítila, jak jí srdce kleslo až do žaludku a nohy se jí klepaly od strachu. Jenže příchodem do koupelny nic neskončilo – Kloe byla zavřená uvnitř pračky, která se začínala plnit vodou. Holčička se snažila křičet, ale nebylo ji slyšet.

Zdroj: shareably.net Naštěstí rodiče zareagovali pohotově, vypojili pračku ze zásuvky a podařilo se jim holčičku dostat ven. „Kromě pár boulí na hlavě a mokrých šatů se jí nic nestalo,“ řekla matka. Až po celém incidentu našli rodiče v návodu k pračce, že v jejím nastavení je funkce dětského zámku. I tak na pračku ještě připevnili dětskou pojistku a své děti hlídají o to víc.

Zdroj: shareably.net Lindsey sdílela svůj příběh na sociální síti, aby varovala i ostatní rodiče před něčím tak neškodným, jako je pračka. Děti neustále přicházejí s novými a nápaditými způsoby, jak si hrát, jenže si neuvědomují, že jim v mnoha situacích jde doslova o život.

Autor:
Publikováno: 6. 8. 2018 10:36 Nahlásit obsah
Loading...