Krátce před svou smrtí spustila novorozenou dceru z okna. Až zjistíte proč, oči vám zalijí slzy...

Krátce před svou smrtí spustila novorozenou dceru z okna. Až zjistíte proč, oči vám zalijí slzy... Zdroj: http://faithit.com/

Všechny maminky mohou potvrdit, že láska, kterou cítí ke svým vlastním dětem, se nedá změřit a její přítomnost dokazují pouze skutky, které jsou matky schopny pro své milované dítě udělat.

Následující příběh je o 21leté Shelby Ann Carterové, která žila se svou teprve 12denní holčičkou Keanou v USA v malém městečku v Illinois. Bohužel 30. ledna tohoto roku v domě, kde společně bydlely, vypukl požár.

Shelby byla sama doma jen se svou dcerkou, když volala na tísňovou linku, kde oznámila, že v jejich domě hoří a že nemůže dýchat. Na místo byli okamžitě posláni hasiči i záchranáři, jenže bylo už pozdě…

Zdroj: faithit.com Záchranáři našli Shelby ve druhém patře, bohužel nejevila žádné známky života. Také prohledali celý dům, ale malou Keanu nemohli najít. Objevili ji až po chvíli v autosedačce před domem. K autosedačce bylo přivázané lano, díky kterému ji Shelby z posledních sil spustila dolů, aby jí zachránila život.

Zdroj: faithit.com

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 20. 2. 2017 13:50 Nahlásit obsah