Krutě se pomstila milence svého manžela. Je tohle až přes čáru?

Krutě se pomstila milence svého manžela. Je tohle až přes čáru? Zdroj: madworldnews.com

Když se ve vztahu objeví nevěra, není to nic příjemného a je zapotřebí tento problém řešit. Ovšem způsob, jaký si vybrala 23letá Ly Chanel z Vietnamu, je opravdu velmi neobvyklý a razantní…

Ly byla ve třetím měsíci těhotenství, když začala svého muže podezřívat z nevěry. Rozhodla se tedy proto jej společně se svými čtyřmi kamarádkami pronásledovat do motelu v provincii Thai Nguyen v severovýchodním Vietnamu, kam odjel.

Když vtrhla do pokoje, načapala svého manžela s jinou ženou, ovšem místo toho, aby si svůj hněv vylila na něm, natáhla si rukavice a za pomoci svých kamarádek manželově milence začala vkládat pálivé chilli papričky přímo do intimních partií a dokonce s nimi potíraly i oblast kolem nich. Následně toto jednání zdokumentovaly a zveřejnily na internetu, kde se jim však nedostalo pozitivní reakce, spíše naopak.

Zdroj: paktodays.com Lidé začali doslova zuřit a ptát se Ly, proč to řešila tímto způsobem a proč se nezaměřila na svého nevěrného muže. „Ženy umějí lehce odpouštět, nikdy však nezapomenou. A teď to bude vědět i ona. Najdou se lidé, kteří mě teď nenávidí, ale takový je prostě život, nemůžete se líbit všem,“ odpověděla jim Ly.

Zdroj: paktodays.com Fotografie se dostaly až do rukou policie, jenže napadená žena nepodala na Ly ani na její kamarádky stížnost. Ovšem podle prokurátora může policie vznést obvinění i sama, na druhou stranu advokátka Giang Hong Thank také uvedla, že by se v tomto případě dalo odvolávat na špatné psychické rozpoložení Ly, která je navíc ještě i těhotná. Jenže to, že si celou situaci ženy zdokumentovaly a poté zveřejnily na internetu, je jasnou známkou toho, že se snažily ženu ponížit.

Pokud tedy ženě toto počínání způsobilo jakékoliv poranění pohlavních orgánů, může Ly čelit obvinění. Jaký názor na toto jednání máte vy? Podělte se s námi o něj v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 25. 7. 2017 08:29 Nahlásit obsah