Kvůli jejímu těhotenskému břichu ji odmítli pustit do restaurace. Jak byste na to reagovali vy?

Kvůli jejímu těhotenskému břichu ji odmítli pustit do restaurace. Jak byste na to reagovali vy? Zdroj: littlethings.com

Těhotenství není nemoc, těhotná žena by se tedy neměla setkat se zákazem přístupu na nějaké místo. Jenže když Charisha Raylee Gobin, která byla téměř v osmém měsíci těhotenství, vešla do jednoho steakhousu, nestačila se divit…

Charisha čekala dvojčátka a jednoho dne se rozhodla se svou matkou a sestrou zajít si na oběd do steakhousu ve městě Marysville ve Washingtonu. Jenže místo příjemné obsluhy a výborného jídla se dočkala odmítnutí.

„Když jsme vešly do restaurace, přiběhla k nám číšnice a řekla mi, že v tomto oblečení tam nesmím,“ řekla Charisha.

Charisha totiž na sobě měla černý top, který odhaloval celé její bříško a dlouhou bílou sukni. Bylo jí však řečeno, že její oblečení porušuje předpisy restaurace a nebude moci do ní vstoupit.

Zdroj: thenewstribune.com Jenže Charisha je přesvědčená o tom, že jí číšnice do podniku nechtěla pustit právě kvůli jejímu velkému bříšku, nikoliv kvůli oblečení, protože na oblečení její matky a sestry nebyly žádné námitky. Rozhořčená žena odešla i se svou matkou a sestrou z restaurace a sdílela svůj příběh i s ostatními uživateli Facebooku, aby se o takto nemístném chování, které ve steakhousu zažila, vědělo.

Na druhou stranu my však názor číšnice sdílíme. Ačkoliv chápeme, že některé ženy jsou na své těhotenské bříško pyšné, myslíme si, že by si žena především v tomto období měla zachovat určitou dávku soudnosti a také vzít v potaz, že ne všem lidem je takto odhalená část ženského těla příjemná.

Obchody čím dál tím více do svého sortimentu zařazují krásné a trendy věci i pro nastávající maminky, kterým to může opravdu slušet a zároveň mohou být i sexy v o něco méně odhalujícím topu.

Jaký názor na outfit ženy máte vy? Je to podle vás v pořádku anebo ne? Podělte se s námi o názory v komentářích níže.

Autor:
Publikováno: 19. 9. 2017 09:05 Nahlásit obsah