Kvůli své klientce přibral osobní trenér neskutečných 30 kilogramů, aby hubli společně. Jeho příběh je však mnohem dojemnější...

Kvůli své klientce přibral osobní trenér neskutečných 30 kilogramů, aby hubli společně. Jeho příběh je však mnohem dojemnější... Zdroj: urbo.com

Stát se úspěšným a vyhledávaným osobním trenérem není vůbec nic lehkého. Je zapotřebí jistá porce odříkání, disciplína, znalost lidského těla a určitá empatie vůči svým klientům. O tom, jak těžká je tato práce, ví své i Adonis Hill, který ještě před pár lety ani netušil, že i on se vydá cestou osobního trenéra.  

Adonis nikdy nepatřil mezi mladíky, kteří by byli příliš hubení. V ten den, kdy mu v jeho 27 letech zkrachoval jeho vlastní podnik, do kterého vkládal všechny své sny a naděje, se mu téměř zhroutil život. Najednou nevěděl, co si počít a naprosto ztratil chuť do života a do toho jakkoliv pokračovat dál. Zavřel se doma a přestal ze svého bytu téměř vycházet a během několik měsíců se z normálního muže stal obézní chlapík, který během chvíle přibral neskutečných 42 kilogramů.

Naštěstí jeden z jeho blízkých přátel se rozhodl mu promluvit do duše a namotivovat ho k tomu, aby svůj život konečně změnil k lepšímu. Adonis začal najednou navštěvovat posilovnu, pročítal a studoval odborné knihy, které se zabývaly lidským tělem a svou vytrvalostí, odříkáním a pílí shodil 45 kilogramů a vypracoval své tělo k nepoznání. Všichni okolo něj jej podporovali a přáli mu jeho úspěch a právě v ten moment se Adonis rozhodl, že se stane osobním trenérem, aby i on mohl pomoci těm, kteří to potřebují stejně jako on dříve.

Zdroj: urbo.com Adonis si vybudoval velmi slušnou klientelu, ovšem neustále přemýšlel, jak svou práci ještě obohatit a stát se pro své klienty ještě větší motivací. Když nad celou situací urputně přemýšlel, napadlo jej, že by je mohlo více inspirovat to, kdyby začínal na stejné váze jako jeho klienti a mohli se porovnávat a přebytečná kila shazovat společně.

Znělo to sice šíleně, ale Adonis se rozhodl opět přibrat, aby své klientce, která chtěla zhubnout 30 kilogramů, pomohl k její vysněné postavě. Přestal tedy cvičit a začal se stravovat nezdravým a velmi kalorickým jídlem. Po třech měsících se ručička jeho váhy zastavila na čísle, které bylo o 30 kilogramů vyšší. 

Zdroj: urbo.com A v tu chvíli se společně se svou klientkou pustili do boje s kily navíc. Sám Adonis řekl, že by jej nikdy nenapadlo, že jen po pouhých třech měsících dokáže jeho tělo natolik zlenivět, proto musel svou mysl opět nastavit na zdravý životní styl a společnými silami dokázali zhubnout každý neuvěřitelných 25 kilogramů.

Zdroj: urbo.com Adonis dodnes pracuje jako osobní trenér a ačkoliv se již nikdy znovu do tak extrémního pokusu nepustil, jeho klienti jsou s ním velmi spokojení a nedokážou si jej vynachválit. Podle Adonise je totiž velmi důležité, aby člověk nastavil svou mysl tak, že bude spolupracovat s tím, co si člověk vytyčí za cíl, protože podle jeho slov, je to všechno jen v naší hlavě!

Autor:
Publikováno: 14. 7. 2017 11:04 Nahlásit obsah