Lékaři jí řekli, že je neplodná. Po čtyřech letech se stalo ale něco neuvěřitelného

Lékaři jí řekli, že je neplodná. Po čtyřech letech se stalo ale něco neuvěřitelného Zdroj: dailymail.co.uk

Když se Bianca Fazey z Austrálie dověděla, že je neplodná, a nikdy tak nebude moci mít své vlastní děti, byl to pro ni obrovský šok a zklamání. I přes bolest, kterou cítila uvnitř, se rozhodla jít dál a začít si užívat života plnými doušky.

Uběhly čtyři roky a jednoho večera se Bianca vydala na diskotéku, kde měla v plánu se především bavit. Posilněná alkoholem na diskotéce poznala muže, se kterým prožila krátký románek na hotelovém pokoji. Neměla na něj žádný kontakt, věděla jen jméno a město, odkud pochází. Vždyť se přišla jen bavit jako mnoho večerů předtím, tak proč zjišťovat pro ni nepodstatné informace. Jak se později ale ukázalo, spoustu věcí by jí to ulehčilo.

Zdroj: dailymail.co.uk Uběhlo několik dnů od tohoto večera a Bianca zjistila, že je těhotná. I přesto všechno, co jí lékaři řekli, opravdu čekala miminko. Bylo to pro ni jako blesk z čistého nebe, zázrak, o kterém si myslela, že se nikdy nestane. Chtěla neznámému muži z diskotéky dát vědět, nevěděla ale jak. Vzpomněla si však na to, jakou sílu mají sociální sítě a napsala status, že hledá Jeremyho z Morley. Pár dnů se nikdo neozýval, ovšem jednoho dne jí přišla od tohoto neznámého muže zpráva: „Převezmu zodpovědnost.“

A jak napsal, tak i udělal. Jeremy se dal s Biankou dohromady a jak se ukázalo, jsou pro sebe jako zrození – milují se a společně vychovávají synka, který se dle lékařů neměl nikdy narodit.

Autor:
Publikováno: 20. 11. 2018 10:52 Nahlásit obsah
Loading...