Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Lékaři jí řekli, že je neplodná. Po čtyřech letech se stalo ale něco neuvěřitelného

Lékaři jí řekli, že je neplodná. Po čtyřech letech se stalo ale něco neuvěřitelného Zdroj: dailymail.co.uk

Když se Bianca Fazey z Austrálie dověděla, že je neplodná, a nikdy tak nebude moci mít své vlastní děti, byl to pro ni obrovský šok a zklamání. I přes bolest, kterou cítila uvnitř, se rozhodla jít dál a začít si užívat života plnými doušky.

Uběhly čtyři roky a jednoho večera se Bianca vydala na diskotéku, kde měla v plánu se především bavit. Posilněná alkoholem na diskotéce poznala muže, se kterým prožila krátký románek na hotelovém pokoji. Neměla na něj žádný kontakt, věděla jen jméno a město, odkud pochází. Vždyť se přišla jen bavit jako mnoho večerů předtím, tak proč zjišťovat pro ni nepodstatné informace. Jak se později ale ukázalo, spoustu věcí by jí to ulehčilo.

Zdroj: dailymail.co.uk Uběhlo několik dnů od tohoto večera a Bianca zjistila, že je těhotná. I přesto všechno, co jí lékaři řekli, opravdu čekala miminko. Bylo to pro ni jako blesk z čistého nebe, zázrak, o kterém si myslela, že se nikdy nestane. Chtěla neznámému muži z diskotéky dát vědět, nevěděla ale jak. Vzpomněla si však na to, jakou sílu mají sociální sítě a napsala status, že hledá Jeremyho z Morley. Pár dnů se nikdo neozýval, ovšem jednoho dne jí přišla od tohoto neznámého muže zpráva: „Převezmu zodpovědnost.“

A jak napsal, tak i udělal. Jeremy se dal s Biankou dohromady a jak se ukázalo, jsou pro sebe jako zrození – milují se a společně vychovávají synka, který se dle lékařů neměl nikdy narodit.

Autor:
Publikováno: 20. 11. 2018 10:52 Nahlásit obsah