Lidé se smáli jejímu příteli, že je tlustý. Jak na urážky zareagovala?

Lidé se smáli jejímu příteli, že je tlustý. Jak na urážky zareagovala? Zdroj: http://goingviralposts.biz/

Šikany se nedopouští jen malé děti, děje se i mezi dospělými lidmi, což je v mnoha případech kolikrát horší než u dětí. Dospělí lidé si uvědomují, co říkají a také si dokážou uvědomovat, co člověku svým chováním způsobí.

Ashley Stevens na sociální síti zveřejnila fotku se svým přítelem, na které drží svatební kytici. Pro ni a pro jejich okolí to byla legrační fotografie šťastného páru, ale pro ty, co fotku na internetu uviděli, to bylo něco pobuřujícího – začali se do Christophera navážet kvůli jeho hmotnosti.

Zdroj: goingviralposts.biz Pár se v současné době snaží ochraňovat svou lásku a poukázat na to, že vnitřní krása je mnohem mocnější než fyzický vzhled. Ashley o této nepříjemné zkušenosti s kyberšikanou dokáže otevřeně mluvit a jak sama řekla, její vztah s Christopherem to jen posílilo. 

Zdroj: goingviralposts.biz „Dovolte, abych vám jen řekla, že to, že jsem potkala Christophera, je pro mě jako výhra v loterii. Proč se dívat na vzhled, když s tím člověkem chcete zůstat po zbytek svého života? V tom případě vám bude vzhled k ničemu,“ napsala k jedné fotografii Ashley. 

Zdroj: goingviralposts.biz Zdroj: goingviralposts.biz „Je ohleduplný a trpělivý. Každý den mi maličkostmi ukazuje, jak moc mě miluje. Je to ten nejlepší přítel na světě. Miluji ho za to, kdo je a on miluje mě za to, kdo jsem já. Najít někoho takového jako je Christopher je v dnešní době opravdu těžké,“ ještě dodala. 
Je smutné, že se lidé snaží takto šťastnému páru ublížit i přesto, že je to "jen" přes internet. My jim však držíme pěsti v tom, aby jim jejich společná láska vydržela navěky a aby lidé pochopili, že nic není víc. 

Autor:
Publikováno: 4. 4. 2018 10:08 Nahlásit obsah
Loading...