Mají stejného otce, a přesto se milují. Příběh incestních sourozenců, který pobouřil svět

Mají stejného otce, a přesto se milují. Příběh incestních sourozenců, který pobouřil svět Zdroj: caffeinamagazine.it

Říká se, že láska si nevybírá a příběh 25letého Daniela a 28leté Any Parrotových je toho zářným příkladem. To, že tito dva mají stejné příjmení, v tomto případě neznamená, že by je pojil svazek manželský, ale spíše krevní pouto. Daniel a Ana mají totiž stejného otce a jsou tak nevlastními sourozenci.

Když se Aniny rodiče rozešli, byla Ana ještě malá holčička. Od své matky se dověděla, že si její otec našel novou ženu, se kterou má dítě. Byl to chlapec, kterého Ana nesmírně toužila poznat. To se jí však podařilo, až když jí bylo 20 let. Velkou roli v jejich setkání sehrál Facebook, díky kterému svého mladšího bratra našla.

Zdroj: caffeinamagazine.it Když se tito dva potkali, byla to údajně láska na první pohled. Sami uvedli, že vůbec nečekali, že by se jejich první setkání mohlo proměnit v něco takového. Vzájemná přitažlivost mezi těmito sourozenci byla až taková, že nepomohla ani myšlenka na to, že mají společného otce a je to něco zakázaného. Nemohli si zkrátka pomoci, trávili spolu stále více a více času a ze sourozeneckého vztahu se stal milenecký.

Zdroj: caffeinamagazine.it Svůj netradiční vztah zprvu před všemi tajili, když toho však měli dost, rozhodli se navštívit televizní pořad, kde své největší tajemství před všemi odhalili. Nebylo to však to jediné, čím tento pár diváky šokoval – čekají spolu miminko. V tu chvíli se na jejich hlavy sesypala vlna kritiky a odporu. Incest je přísně zakázán a u jejich dítěte je velká pravděpodobnost genetické vady.

Ana a Daniel si však z názoru jiných nic nedělají a přijmuli jakákoliv rizika. Miminko by se mělo narodit za tři měsíce a poté se hodlají i vzít. Boj za jejich lásku ale ani zdaleka nekončí, podle práva bude Ana sice matkou dítěte, ale Daniel bude moci být pouze jeho strýcem. Ať už to dopadne jakkoliv, přejeme jejich dítěti hodně zdraví a rodičům mnoho sil.

Autor:
Publikováno: 13. 11. 2018 14:49 Nahlásit obsah