Malá holčička strávila dlouhé čtyři dny sama s mrtvým tělem své matky

Malá holčička strávila dlouhé čtyři dny sama s mrtvým tělem své matky Zdroj: hilight.kapook.com

Nikdo nechápal, co přimělo matku této malé holčičky k sebevraždě. Nepochopitelné bylo hlavně to, že se pro svůj čin rozhodla v době, kdy byla doma i její dcerka a vůbec nemyslela na to, co se s ní stane. Malá zůstala tak sama v bytě se svou mrtvou matkou dlouhé čtyři dny.

Mladá 29letá Aimee Louis Evans z Walesu se jednoho dne rozhodla, že ukončí svůj život. Vůbec ale nedomyslela své rozhodnutí, protože úplně zapomněla na to, že s ní v bytě žije také její malá dcerka. Sice den před plánovanou sebevraždou volala své matce, aby si pro malou přijela, ale ta nedorazila. Netušila totiž, co má její dcera v plánu.

Zdroj: hilight.kapook.com Když Aimee zemřela, děvčátko tak zůstalo v bytě samo s mrtvým tělem své matky. Nebyl tu nikdo, kdo by se o ni postaral. Byla odkázána jenom sama na sebe. Měla hlad, protože doma nebylo kromě kousku chleba a másla nic k jídlu. Když konečně po čtyřech dnech dorazila pomoc, bylo děvčátko k smrti vyhladovělé a ve vážném stavu jej okamžitě převezli do nemocnice. Moc nechybělo a nezodpovědná a sobecká matka mohla připravit o život také svou dceru.

Zdroj: hilight.kapook.com Podle výsledků vyšetřování a výpovědi rodiny Aimee netrpěla žádnou psychickou poruchou, svou dceru prý milovala a žila jen pro ni. Pravděpodobnou příčinou její sebevraždy tak mohl být alkohol, se kterým měla v minulosti problémy a také domácí násilí.

Nikdo už zřejmě nikdy nezjistí pravý důvod, proč si vzala život. Dnes žije malá holčička se svou babičkou a snad se s tím časem vyrovná.

Autor:
Publikováno: 12. 9. 2018 10:26 Nahlásit obsah
Loading...