Malý chlapec zemřel, když si spletl cereálie s pervitinem svého otce. Ten mu ze strachu z vězení nezavolal pomoc

Malý chlapec zemřel, když si spletl cereálie s pervitinem svého otce. Ten mu ze strachu z vězení nezavolal pomoc Zdroj: wric.com

Každý rodič by se měl umět o své dítě postarat. Tím, že ho zplodil, jeho odpovědnost nekončí. Naopak, tím vše teprve začíná. Někteří toho ale nejsou schopni a nedokážou to. Takovým je i otec teprve osmiletého chlapce, který si místo cereálií ke snídani vzal otcův pervitin.

Tento otřesný a bohužel pravdivý případ se odehrál v Jackson Country v Indianě. Teprve osmiletý Curtis Collman si jako každé ráno chystal sám snídani, ale tentokrát se spletl a kvůli nezodpovědnosti otce si vzal pervitin. Dávka, kterou snědl, byla smrtelná. Byla tak velká, že by zabila i dospělého člověka. Otec, který byl doma, si ničeho nevšiml, a když začalo být chlapci zle, nezavolal ani sanitku z obavy, že by mohl jít opět do vězení.

Moc dobře si uvědomoval, co jeho synovi hrozí, ale místo lékaři zavolal svému kamarádovi a chtěl, aby mu pomohl. Ten ovšem odmítl, a tak 41letý otec začal vyhrožovat, že zabije syna i sebe, protože nechce jít do vězení. Mezi tím malý Curtis dostával silné křeče, tak ho jeho otec odnesl k prarodičům.

Zdroj: wric.com Ti sice okamžitě zavolali pomoc, ale pro malého chlapce už bylo příliš pozdě. Curtis trpěl nepředstavitelnou bolestí několik dlouhých hodin. Otce sice čeká trest v podobě 20 až 40 let vězení, ale chlapce, který měl ještě celý život před sebou, to neoživí.

Autor:
Publikováno: 8. 8. 2018 10:21 Nahlásit obsah
Loading...