Manželský pár si adoptoval jedenáct dětí. Při návštěvě sociálního pracovníka vyšlo najevo něco hodně děsivého...

Manželský pár si adoptoval jedenáct dětí. Při návštěvě sociálního pracovníka vyšlo najevo něco hodně děsivého... Zdroj: ayoye.com

Když se člověk uchýlí k adopci dítěte, je to opravdu velmi zdlouhavý a náročný proces. Ovšem příběh, který vám dnes přinášíme, je jasným důkazem toho, proč tomu tak ve skutečnosti je.

Není totiž vůbec jednoduché vybrat pro dané dítě tu správnou rodinu a ani poté si nemůžou být sociální pracovníci zcela jisti, že udělali správnou věc. Následující příběh je o Sharen a Michaelovi Gravellových, kteří dokonce adoptovali 11 dětí, se kterými bydleli blízko lesa. Na tom by ovšem nebylo nic špatného a nezasvěcený člověk by mohl tuto dvojici obdivovat, jenže děsivou pravdu, co se za dveřmi tohoto domu skrývala, odhalil až jeden ze sociálních pracovníků.

Zdroj: ayoye.com Carlyle Smith, jak se sociální pracovník jmenoval, však nedojel na inspekci kvůli své vlastní iniciativě, ale kvůli tomu, že si jej Sharen sama na návštěvu pozvala. Chtěla s ním prodiskutovat jejich finanční situaci, protože podle jejích slov jim jedenáct dětí dělá menší problémy, co se týče peněz, a potřebovali by pomoct.

Zdroj: ayoye.com Jenže poté, co vstoupil do domu a chvíli rodinu pozoroval, došel k závěru, že opravdu potřebují pomoc, zcela ale jistě jinou, než o kterou Sharen žádala. První, co Carlyho zaskočilo, bylo chování, s jakým ke svým dětem rodiče přistupovali. Nařídili totiž svým dětem, aby zůstaly po čas celé návštěvy na zahradě, jenže když se jedno z menších dětí po chvíli objevilo ve dveřích, že potřebuje na toaletu, zakřičeli na něj, ať se okamžitě za trest zavře do své klece, ve které bude muset sedět až do druhého dne.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 29. 5. 2017 14:17 Nahlásit obsah