Měla na víkend zůstat u svého otce. Místo toho skončila v nemocnici ve velmi kritickém stavu...

Měla na víkend zůstat u svého otce. Místo toho skončila v nemocnici ve velmi kritickém stavu... Zdroj: dailymail.co.uk

To, že se manželé rozvedou, není v dnešní době nic neobvyklého. Horší na tom však je, když v manželství jsou i děti. A jak už to tak bývá, většinou dítě zůstane v péči matky a k otci dochází pouze o víkendech, což je i případ malé Cheyenne Rae, která v období rozvodu byla ještě malé miminko.

Amy, maminka Cheyenne, přivezla svou dceru svému bývalému manželovi na víkend. Ovšem teprve po hodině, co u něj dcerka byla, se matka dověděla tu nejhorší zprávu ze všech…

Cheyenne bylo teprve 8 měsíců, a jak to u miminek bývá, často pláčou, což bylo něco, co její otec psychicky neunesl a s holčičkou zatřásl tak silně, že jí zlomil lebku a způsobil nebezpečné krvácení do mozku.

Zdroj: dailymail.co.uk Když Amy konečně dorazila za svou dcerkou do nemocnice, byla bohužel již v kómatu a lékaři matce sdělili, že holčičce nedávají příliš nadějí na probuzení. Pro Amy to byl naprostý šok. Nedokázala pochopit, čeho byl její bývalý manžel, se kterým žila dlouhých 10 let, schopný.

Zdroj: dailymail.co.uk Cheyenne musela podstoupit velmi riskantní operaci, přičemž její šance na přežití byla podle slov lékařů téměř nulová. Jenže jak se ukázalo, dívenka nehodlala svůj boj vzdát!

Zdroj: dailymail.co.uk Operaci zvládla na jedničku a zabojovala tak, že dnes je z ní 3letá krásná holčička, která ještě sice stále musí docházet na rehabilitace, protože špatně pohybuje rukama i nohama, je však ale živá a má radost ze života jako jen málokdo!

Amyinin bývalý manžel za tento brutální čin dostal 20 let odnětí svobody. To však ani v nejmenším neodčiní to, co své dceři způsobil. Ačkoliv je Amy starostlivou matkou, ne vždy bohužel může rodič své dítě ochránit. O to hrůznější je to, že holčičce ublížila ta nejbližší osoba.

Autor:
Publikováno: 21. 7. 2017 12:24 Nahlásit obsah