Minutu před obřadem se chtěl se svou snoubenkou pomodlit. Fotograf tento moment zachytil

Minutu před obřadem se chtěl se svou snoubenkou pomodlit. Fotograf tento moment zachytil Zdroj: smartlystuff.com

V této době se jen málokdy vidí situace, které dokážou člověka ještě rozplakat štěstím a dojetím. Většinou to bývají chvilky jako například svatba či příchod nového života na tento svět.

Když se nevěsta ze Severní Karolíny, 22letá Meggie, připravovala na svůj velký den a zbýval již jen okamžik do toho, než by měla projít uličkou ke svému muži, její nastávající 21letý desátník Caleb se rozhodl, že se se svou životní láskou chce ještě před obřadem pomodlit.

Caleb ctil tradice tohoto významného dne, proto věděl, že se na svou milou nemůže před obřadem podívat, jinak by to do jejich manželství přineslo smůlu. Proto se k sobě otočili zády a při modlitbě se jen drželi za ruce.

Zdroj: smartlystuff.com Tuto velmi emotivní chvilku mladého páru zachytil fotograf Dwayne Schmidt. Fotografie dokonale popisuje jak velká láska mezi Calebem a Meggie je. „Jakmile se jejich ruce dotkli, Caleb se začal celý třást. Najednou byla celá místnost plná lásky. Snažil jsem se neplakat a soustředit se na svou práci, ale bylo to velmi těžké,“ řekl Dwayne. Tento snímek obletěl během okamžiku celý svět a není se ani čemu divit. Tolik lásky, něhy a dojetí se na jedné fotografii jen tak nevidí.

V tuto chvíli si novomanželé užívají líbánky a my jim do společného života přejeme jen hodně štěstí, lásku totiž již mají.

Autor:
Publikováno: 2. 7. 2018 08:00 Nahlásit obsah
Loading...