Místo oslavy narozenin ji šíleně znetvořil. Podívejte se na to, co udělal otec své 13leté dceři

Místo oslavy narozenin ji šíleně znetvořil. Podívejte se na to, co udělal otec své 13leté dceři Zdroj: twitter.com

Většina dětí, které právě procházejí pubertou, je na svůj vzhled extrémně citlivá. Jejich tělo se mění, hormony se bouří a ony najednou nevědí, co si se sebou počít. V tu chvíli jsou tady rodiče, aby své dítě ujistili, že je všechno v pořádku a že tu jsou jen pro něj.

Během puberty děti hledají vlastní sebedůvěru, kterou můžete zničit klidně i pouhou nemístnou poznámkou. Je proto důležité v tomto období vážit slova i činy, které jsou k dětem směřovány.

Své o tom ví i Christin z Ohia, maminka 13leté Kelsey. Kelsey měla před sebou svůj narozeninový den a Christin se rozhodla, že svou dcerku vezme ke kadeřnici, aby jí vytvořila účes podle jejích představ. Kelsey byla z dárku a následně z účesu štěstím bez sebe. Avšak nastal víkend a Kelsey měla odjet ke svému otci, se kterým se před časem její matka rozvedla.

Na fotografii můžete vidět, jak moc to Kelsey po návštěvě kadeřníka slušelo a jak byla spokojená. To však ještě nevěděla, co jí její otec s novou manželkou provedou…

Zdroj: thesun.co.uk Jak už to u rozvedených rodičů bývá, jen málokdy se shodnou na tom, co je pro jejich společné dítě to nejlepší a jinak tomu nebylo ani v případě Kelsey, přesněji v jejím účesu. Podle slov Kelsey otec důrazně nesouhlasil s tím, jak ji matka nechala ostříhat, a vzal vše do vlastních rukou.

Se svou novou manželkou se na Kelsey vrhli se slovy „každá akce vyvolává reakci“ a Kelseyiny krásné dlouhé vlasy ostříhali úplně na krátko. Dívka nyní odmítá kvůli svému vzhledu vyjít ven z domu a celkově je na tom psychicky velmi špatně a pravděpodobně si ponese následky tohoto jednání až do konce života.

Zdroj: thesun.co.uk Maminka Kelsey, Christin, zveřejnila fotografie své dcery na sociální síti a napsala její hrůzný příběh, aby se o konání její ho bývalého manžela vědělo. Ten i se svou ženou pracují jako hasiči a momentálně jsou suspendování bez nároku na plat. Pochopitelně, že se celým případem zabývá sociální péče a vše se bude vyšetřovat.

My doufáme, že viníci budou po zásluze potrestání a že se Kelsey brzy navrátí ztracené sebevědomí, a stane se ještě silnější, než jak tomu bylo doposud.

Autor:
Publikováno: 13. 2. 2018 13:01 Nahlásit obsah