Místo oslavy narozenin ji znetvořil. Podívejte se, co udělal otec své teprve 13leté dceři...

Místo oslavy narozenin ji znetvořil. Podívejte se, co udělal otec své teprve 13leté dceři... Zdroj: twitter.com

Většina dětí, které právě procházejí pubertou, je na svůj vzhled extrémně citlivá. Jejich tělo se mění, hormony se bouří a ony najednou nevědí, co si se sebou počít. V tu chvíli jsou tady rodiče, aby své dítě ujistili, že je všechno v pořádku a že tu jsou jen pro něj.

Během puberty děti hledají vlastní sebedůvěru, kterou můžete zničit klidně i pouhou nemístnou poznámkou. Je proto důležité v tomto období vážit slova i činy, které jsou k dětem směřovány.

Své o tom ví i Christin z Ohia, maminka 13leté Kelsey. Kelsey měla před sebou svůj narozeninový den a Christin se rozhodla, že svou dcerku vezme ke kadeřnici, aby jí vytvořila účes podle jejích představ. Kelsey byla z dárku a následně z účesu štěstím bez sebe. Avšak nastal víkend a Kelsey měla odjet ke svému otci, se kterým se před časem její matka rozvedla.

Na fotografii můžete vidět, jak moc to Kelsey po návštěvě kadeřníka slušelo a jak byla spokojená. To však ještě nevěděla, co jí její otec s novou manželkou provedou…

Zdroj: thesun.co.uk Jak už to u rozvedených rodičů bývá, jen málokdy se shodnou na tom, co je pro jejich společné dítě to nejlepší a jinak tomu nebylo ani v případě Kelsey, přesněji v jejím účesu. Podle slov Kelsey otec důrazně nesouhlasil s tím, jak ji matka nechala ostříhat, a vzal vše do vlastních rukou.

Se svou novou manželkou se na Kelsey vrhli se slovy „každá akce vyvolává reakci“ a Kelseyiny krásné dlouhé vlasy ostříhali úplně na krátko. Dívka nyní odmítá kvůli svému vzhledu vyjít ven z domu a celkově je na tom psychicky velmi špatně a pravděpodobně si ponese následky tohoto jednání až do konce života.

Zdroj: thesun.co.uk Maminka Kelsey, Christin, zveřejnila fotografie své dcery na sociální síti a napsala její hrůzný příběh, aby se o konání její ho bývalého manžela vědělo. Ten i se svou ženou pracují jako hasiči a momentálně jsou suspendování bez nároku na plat. Pochopitelně, že se celým případem zabývá sociální péče a vše se bude vyšetřovat.

My doufáme, že viníci budou po zásluze potrestání a že se Kelsey brzy navrátí ztracené sebevědomí, a stane se ještě silnější, než jak tomu bylo doposud.

Autor:
Publikováno: 13. 2. 2018 13:01 Nahlásit obsah