Mladá žena si splnila své poslední přání: Vdala se na smrtelné posteli

Mladá žena si splnila své poslední přání: Vdala se na smrtelné posteli Zdroj: Dailymail.co.uk

Největším přáním jejího života bylo vdát se a mít spoustu dětí. To první ještě s obrovskou podporou své rodiny a přátel stihla, na to druhé jí už nezbyl čas. 19letá Nina Marino se provdala ze svého přítele Joeye Willimase, se kterým se znala už od dětství. Bohužel manželství jim nevydrželo dlouho a Nina po třech dnech od svatby zemřela.

Je to příběh jako z pohádky, která má ale smutný konec. 19letá Nina Marino a 21letý Joey Willimas se znali už od dětství. Jelikož od sebe bydleli pouhých deset minut chůze, byli nejprve skvělými kamarády, kteří bez sebe neudělali jediný krok. A pak to přišlo jako blesk z čistého nebe - ve svých nácti se do sebe zamilovali a začali spolu chodit.

Zdroj: Dailymail.co.uk Velkým paradoxem je, že se tak stalo pouhý měsíc poté, co Nině lékaři diagnostikovali rakovinu - tumory našli zejména v oblasti hlavy a plic. Nina následně absolvovala odstranění nádoru z hlavy a také sérii několika náročných chemoterapií. I když s Joyem doufali, že svou nemoc překoná a bude si moci zase užívat života jako dřív, opak byl pravdou.

Zdroj: Dailymail.co.uk Dívčin zdravotní stav se stále zhoršoval a ani lékaři nepřinášeli dobré zprávy: Nině dávali pouhý rok života. Když vstřebala prvotní šok a začala se smiřovat s krutou pravdou, svému příteli se svěřila, že nechce umřít bez toho, aniž by se vzali. Tak začali konat a vrhli se na přípravy svatby v nemocničním prostředí.

I když Nina ležela na jednotce intenzivní péče, s Joeyem doufali, že se budou moci vzít v nemocniční kapli. Ninin stav  se ovšem začal prudce horšit a lékaři dokonce rodinu varovali, že Nině zbývají poslední dny jejího života. "Lékaři nám řekli, že pokud se chceme vzít, ať to uděláme hned teď. Bylo to všechno moc rychlé, ale Nina souhlasila," popisuje její manžel Joey.

Zdroj: Dailymail.co.uk Jen pár hodin na to rodina a sestřičky vyzdobily Ninin nemocniční pokoj, oblékly ji do svatebních šatů, na hlavu jí daly květinovou čelenku a do dlaně vložily svatební kytici. Ninu oblékly do svatebních šatů, a vyzdobily její nemocniční pokoj. Nina a Joey si pak řekli společné ANO. Nina bohužel tři dny po svatbě zemřela.

Zdroj: Dailymail.co.uk "Nešlo o svatbu našich snů, ale byla to svatba, která splnila naše sny. Tento obřad byl pro Ninu opravdu důležitý. Byla to jedna z věcí, kterou chtěla absolutně udělat. I já jsem na tom stejně: Chtěl jsem si ji totiž vzít od doby, co jsme spolu začali chodit. Její nemoc toto přání uspíšila. Nechtěl jsem, aby zemřela, ale věděl jsem, že se to pravděpodobně stane," zakončuje smutně Joey.

Autor:
Publikováno: 8. 11. 2018 10:23 Nahlásit obsah