Mladé mamince se na nohou objevily modřiny. O měsíc později zemřela...

Mladé mamince se na nohou objevily modřiny. O měsíc později zemřela... Zdroj: ntd.tv

Dnes vám přinášíme příběh 23leté Kirsten Hawksey, která byla šťastná žena a zároveň i matka teprve 15měsíční holčičky jménem Penelope. Jejich život byl téměř dokonalý, tedy až do chvíle, než se Kirsten objevily na nohou modřiny.

Nejprve těmto modřinám Kirsten nepřikládala žádnou váhu, když jí však na ně začalo upozorňovat i okolí, rozhodla se, že se svým problémem navštíví lékaře. Bylo 27. listopadu a lékař po vyšetření Kirsten oznámil zprávu, která jí změnila život – trpěla leukémii a právě modřiny byly jedním z příznaků tohoto onemocnění.

„Kirsten nebyla ten typ člověka, který by si na svou nemoc neustále stěžoval a ptal se sám sebe, proč právě on. Byla to silná žena, která byla rozhodnutá o svůj život, zejména kvůli své dceři, bojovat a tento boj i vyhrát,“ řekl otec Kirsten.

Zdroj: ntd.tv Ačkoliv Kirsten podstoupila chemoterapii, její stav se začal zhoršovat. Léky, které jí měly pomoci, byly oslabeny infekcí, která napadla její tělo. Kirsten nakonec musela být hospitalizována a v nemocnici přesně na Štědrý den zemřela.

Kirsten pravděpodobně věděla, jaký osud ji čeká, a proto se také rozhodla napsat na svém facebookovém profilu vzkaz. Podle jejích slov bychom si měli všímat jakýkoliv změn na těle a nic nepodceňovat. Nezapomněla také všem svým kamarádům a především rodině poděkovat za podporu a i za to, že jí přesvědčili, aby navštívila lékaře.

Zdroj: ntd.tv O to horší je to, že se Kirsten zdravě stravovala, nikdy nekouřila a ani nepila alkohol. Podobné onemocnění může potkat každého z nás, proto nezanedbávejte pravidelnou kontrolu u svého lékaře a s kterýmkoliv problémem či potíží se mu svěřte.

Autor:
Publikováno: 10. 1. 2018 10:22 Nahlásit obsah