Muž znásilnil teprve 8letou dívku. O šest let později se mu za to velmi krutě pomstila...

Muž znásilnil teprve 8letou dívku. O šest let později se mu za to velmi krutě pomstila... Zdroj: relayhero.com

V listopadu v roce 2010 byl Zabhullah Boota, kterému bylo 56 let, odsouzen k odnětí svobody za to, že znásilnil teprve 8letou dívku. Ovšem po 6 letech si zažádal tento násilník o předčasné propuštění, bylo mu vyhověno, a tak se vrátil domů do Bradfordu v Anglii. Jenže ve stejném městě bydlela i dříve znásilněná dívka…

Umíte si představit to, že člověk, který takto ublížil nevinné dívce, je najednou na svobodě a do toho ještě volně chodí po ulicích města, ve kterém tato dívka bydlí? Když se to dívka doslechla, byla podle slov matky naprosto zděšená a šokovaná.

Proto se odhodlala k činu, který měl alespoň z části odčinit to, co jí udělal. Doma si tato již 14letá dívka vzala nůž a před Zabhullahovým domem jej bodla do hrudi před zraky jeho dětí.

Zdroj: relayhero.com Tato bodná rána mu zasáhla hlavní tepnu, ovšem příjezd záchranářů byl velmi rychlý, a tak mu stačili ještě pomoci. Dívka byla okamžitě převezena na policejní stanici. Myslela si však, že je Zabhullah mrtvý a byla připravena čelit následkům svého jednání. Policistům vypověděla, že její život skončil v den, kdy ji znásilnil.

Ačkoliv bylo její jednání pochopitelné, byla později obviněna z pokusu o vraždu. Před soudem se ke všemu přiznala, nic nezatajovala a také soudci pověděla celý svůj příběh. A právě proto se soudce Jonathan Durham Hall rozhodl, že dívku zprostí obvinění.

Při soudním jednání se na dívku podíval a řekl, že pokud ho někdo donutí, aby byl tento trest splacen, tak by ho raději splatil on sám. Dívka byla tedy justičním systémem propuštěna a soudce uvedl, že se nic podobného již nikdy nebude opakovat.

Autor:
Publikováno: 15. 6. 2017 09:35 Nahlásit obsah