Myslel si, že se 11letá dívka hádá se svým otcem. Po chvíli zjistil zdrcující pravdu...

Myslel si, že se 11letá dívka hádá se svým otcem. Po chvíli zjistil zdrcující pravdu... Zdroj: ntd.tv

Příběh, který vám dnes přinášíme, se odehrál 16. září tohoto roku ve státě Ohio. Hrdinou příběhu se stal Nazier Alahee, a to protože si zachoval chladnou hlavu a zajímal se o své okolí.

Když byl na cestě z obchodu domů, uviděl, jak se malá holčička hádá pravděpodobně se svým otcem. Ovšem po chvíli sledování této dvojice Nazierovi došlo, že se nejspíš o jejího otce nejedná. Když se holčička snažila od muže odejít, Naziera uviděla a svým pohledem mu dala jasně najevo, že jeho domněnky byly správné.

Muž dívenku surově chytil za rameno a nechtěl ji pustit. V tu chvíli Nazier zasáhl. Doběhl ke dvojici a zeptal se holčičky, zda muže, který ji drží, zná. Ta podle jeho očekávání odpověděla, že ne. Nazier muže varoval, že pokud dívku nepustí, zavolá policii, ovšem ten se mu snažil namluvit, že ji chce jen odvést domů.

Zdroj: ntd.tv Nazier proto na nic nečekal, zvedl telefon a na policii skutečně zavolal. V ten moment neznámý muž dívku pustil a utekl pryč. Policie naštěstí tohoto nebezpečného muže dopadla v supermarketu, který se nacházel kousek od místa, kde se celý incident odehrál.

Zdroj: ntd.tv Nazier se stal tedy opravdovým hrdinou, který si zaslouží náš obdiv. Bez jeho zásahu by pravděpodobně celý příběh dopadl katastrofou. Nebuďte slepí a lhostejní ke svému okolí, protože i vy můžete třeba někdy někomu pomoci.

Autor:
Publikováno: 6. 10. 2017 10:24 Nahlásit obsah