Na farmě se jim mělo narodit tele. To, co se stalo, ale nikdo nečekal

Na farmě se jim mělo narodit tele. To, co se stalo, ale nikdo nečekal Zdroj: goodfullness.com

Jaro se stalo pro Chucka a Deb Beldovi nádherným ročním obdobím. Narodilo se jim totiž to největší překvapení v jejich životě – vnučka. Na tento svět ale přivítali ještě čtyři nová telata - a to nejzvláštnější na tom je, že všechna porodila jedna kravička.

Pro někoho to nemusí znamenat nic zvláštního, ovšem ti znalejší moc dobře ví, že je to obrovský zázrak. Statistiky totiž uvádějí, že pokud kráva porodí čtyři telata, existuje opravdu velmi malá šance, že všechna mláďata přežijí. „Celý život máme doma krávy a nic takového jsem ještě neviděl,“ řekl Chuck.

Zdroj: goodfullness.com Když jejich kráva začala rodit, byli zrovna navštívit svou vnučku. Stihli se však vrátit včas, a když uviděli, že kráva porodila dvě telata, považovali to za požehnání. To však ještě netušili, že ten opravdový zázrak je teprve čeká.

Zdroj: goodfullness.com Narodila se čtyři malá černá telátka, a když píšeme malá, opravdu tím máme na mysli malá. Telata běžně váží 20 až 30 kilogramů, ovšem tahle vážila pouze 11 kilogramů. Vzhledem k tomu, jak byla drobná, musela být dokrmována z lahví, což znamenalo, že se u nich museli Chuck s Deb neustále střídat a krmit je, jako malé děti. Když už se dokázala telata sama najít, nainstalovali držáky na lahve, takže si pro mléko už chodila sama.

Tito manželé se o svou novinku podělili na Facebooku, kde zpráva o zázračných čtyřčatech získala přes 80 000 sdílení po celém světě, což je opravdu pozoruhodné. Navíc jim i uživatelé této sociální sítě pomáhají vybrat ta nejlepší jména pro tento malý čtyřlístek štěstí.

Autor:
Publikováno: 1. 12. 2018 13:00 Nahlásit obsah
Loading...