Na své svatbě nechala židli pro svého zesnulého syna. O chvíli později ale propadla v pláč...

Na své svatbě nechala židli pro svého zesnulého syna. O chvíli později ale propadla v pláč... Zdroj: sunnyskyz.com

Není nic horšího, než když rodiče musejí zažít smrt svých dětí. Becky Turney právě mezi takovéto rodiče patří, přišla o svého syna před dvěma lety a to přesněji 21. října 2015. Pochopitelně nikdy na svého syna nedokázala zapomenout a i v den své svatby si přála, aby tam byl s ní…

To však nebylo možné, proto si alespoň vyžádala, aby jedna židle zůstala prázdná a byla nachystána pro Tristana.

Zdroj: sunnyskyz.com Když Tristan zemřel, lékaři Becky požádali o to, zda by se mohl stát dárcem orgánů a ta souhlasila, protože ačkoliv zažívala ty nejhorší chvíle ve svém životě, chtěla pomoci někomu zachránit život. Orgány, které lékaři transplantovali, zachránily neuvěřitelných pět lidských životů. Mezi zachráněnými byl i Jacob Kilbie, kterému bylo teprve 21 let, pocházel ze San Diega a musel podstoupit transplantaci srdce.

Becky během celého procesu s Jacobem jen telefonovala, nikdy jej však neviděla, což se mělo za pár chvil změnit.

Zdroj: sunnyskyz.com Jen pár minut před začátkem celého obřadu se najednou Jacob objevil na svatbě na popud Kellyho, nastávajícího manžela Becky. Ta po dvou letech mohla díky svému manželovi a Jacobovi opět slyšet tlukot srdce svého syna.

Zdroj: sunnyskyz.com Zdroj: sunnyskyz.com „Nedokázala jsem tomu uvěřit a plakala jsem jako malá holka. Plakala a skákala jsem nadšením. Každý z nás tady na světě zanechá nějaký odkaz, můj milovaný syn zachránil životy,“ řekla Becky.

Autor:
Publikováno: 4. 5. 2018 07:00 Nahlásit obsah