Našel v lese novorozeně ve zuboženém stavu. Když se podíval blíž, zjistil krutou pravdu...

Našel v lese novorozeně ve zuboženém stavu. Když se podíval blíž, zjistil krutou pravdu... Zdroj: fr.newsner.com

Pro většinu žen je příchod miminka něco jako požehnání a nemohou se dočkat dne, kdy jejich malé klubíčko štěstí spatří světlo světa. Ovšem najdou se i takové matky, které o dítě nestály a podle toho později i jejich chování k dítěti vypadá.

Když jednoho dne Denis Saranzev dorazil do své práce, kde pracuje jako hlídač v jedné z větších firem v Rusku, nikdy by jej nenapadlo, že při své směně najde něco takového. Jako obvykle procházel celý areál firmy, když v tom uslyšel podivný zvuk, který se nesl z nedalekého lesíka, u kterého firma stála. Čím více se k lesu přibližoval, tím jasně začal poznávat, že se jedná o dětský pláč. Do poslední chvíle však doufal, že jej jen šálí sluch, bohužel jeho domněnky se potvrdily. Uprostřed hromady odpadků uviděl malou dětskou ručičku.

Když se podíval blíže, spatřil, jak v těchto odpadcích v igelitové tašce leží novorozená holčička, která mohla být stará jen pár hodin. Když ji uviděl, jak tam leží sama, špinavá od bláta, odpadků a dokonce po ní lezli i mravenci, na nic nečekal a okamžitě zavolal záchrannou službu a policii.

Když lékaři dorazili na místo, nevěřili svým očím. Mravenci se dívence dostali hluboko do uší a ten, kdo ji v lese vyhodil, jí ani po porodu neumyl, měla tedy zanícené oči a lékaři se divili, že je ještě vůbec naživu.

Zdroj: fr.newsner.com Policistům se naštěstí podařilo velmi rychle vypátrat ženu, která holčičku v lese nechala. Jednalo se o teprve 22letou Olesji, která byla podle svých slov znásilněna a právě z tohoto činu malá holčička vzešla. Ovšem po pár hodinách řekla celou pravdu. O žádné znásilnění se nejednalo, jednoduše dítě nechtěla, a proto se rozhodla, že jej odnese do lesa a nechá jej tam na pospas osudu.

Zdroj: fr.newsner.com Díky Olesji policie kontaktovala otce malé holčičky, který do této chvíle ani netušil, že je otec a že se mu narodila tak krásná dcera. Testy DNA také potvrdily, že je skutečně otcem miminka, a proto mu bylo okamžitě umožněno si jej vzít do péče.

Zdroj: fr.newsner.com Olesja byla za tento strašlivý čin odsouzena ke dvěma letům vězení, což u mnoha lidí vyvolalo velmi negativní reakce. Přijde jim, že je tento trest za takového chování poněkud mírný a my s nimi souhlasíme. Tak či onak má naštěstí tento příběh šťastný konec a dívenka může vyrůstat s rodičem, který ji doopravdy miluje.

Autor:
Publikováno: 7. 8. 2017 10:19 Nahlásit obsah