Nechala svou 2,5letou dceru v autě a odešla k lékaři. Bohužel po návratu našla dívenku mrtvou...

Nechala svou 2,5letou dceru v autě a odešla k lékaři. Bohužel po návratu našla dívenku mrtvou... Zdroj: Shutterstock.com

Tento týden na Slovenku začal obrovskou tragédií. Vše se odehrálo v Horní Oravě, kdy 30letá žena odešla na vyšetření do nemocnice a nechala svou teprve 2,5letou dcerku samotnou v autě.

Jana, matka této dívenky, měla v pondělí přijít na vyšetření do nemocnice a tak nechala svou dcerku Sabinu v rozpáleném a zamknutém autě na parkovišti. Nikdo z nás nejspíš nepochopí, co matku k tomuto činu vedlo, protože auto nechala stát na přímém slunci, přičemž během pár minut se prostor v autě stal pro malou dívenku osudným.

Když se matka vrátila zpět k autu, Sabinka už nedýchala, proto okamžitě svou dceru vzala do náručí a běžela k záchranářům, kteří sídlí v budově nemocnice. Ti holčičce naměřili tělesnou teplotu neuvěřitelných 46°C, bohužel se jim však nepodařilo Sabinku zachránit.

Fotka automobilu z místa tragédie Zdroj: slovakwoman.sk Proč něco takového její matka dopustila, se zřejmě nikdy nedovíme, avšak jak je možné, že si dítěte v autě nikdo nevšiml? Podle slov zaměstnanců nemocnice matka zaparkovala na zakázaném místě, navíc její automobil měl tmavá skla, přes která dovnitř nešlo vidět.

Bohužel případů, kdy nezodpovědní rodiče v těchto nadprůměrně teplých dnech nechávají své děti v autě, jen přibývá. Sdílejte proto mezi své příbuzné a kamarády tento článek jako varování, aby k podobné tragédii již nemuselo nikdy dojít.

Autor:
Publikováno: 15. 6. 2018 08:00 Nahlásit obsah