Nemohl vést dceru k oltáři. Její reakce mu vehnala slzy do očí...

Nemohl vést dceru k oltáři. Její reakce mu vehnala slzy do očí... Zdroj: cnn.com

Téměř každá žena již od malička sní o tom, jak úžasný a jedinečný její svatební den bude. Jinak tomu nebylo ani u Candice Hammond z Georgie. Jenže jak už to v životě bývá, někdy nám osud do cesty přivede něco, s čím se musíme chtě nechtě poprat pro svém…

Bohužel pár týdnů před svatbou byl otec Candice s vážnou nemocí hospitalizován v nemocnici a jeho sen, že povede svou dceru k oltáři, se rázem rozplynul. Candice se však nedokázala smířit s tím, že by její otec na svatbě chyběl a společně se svým snoubencem se rozhodli termín svatby posunout a celý obřad uskutečnit přímo v nemocnici.

Steve, otec Candice, tak mohl při obřadu držet svou milovanou dceru za ruku a tím dát i své požehnání nastávajícímu zeťovi.

Zdroj: cnn.com Zdroj: cnn.com Na fotografiích můžete vidět, jak dojemný to musel být okamžik pro každého zúčastněného. „Každá žena sní o tom, že ji její otec povede k oltáři. Byla to obdivuhodná a naprosto netradiční svatba, kterou jsem za svou praxi ještě neviděla,“ řekla svatební fotografka, která tento moment zvěčnila.

Autor:
Publikováno: 25. 10. 2017 09:03 Nahlásit obsah