Nemohla odnosit své dítě. Náhradní matkou se stala její tchýně

Nemohla odnosit své dítě. Náhradní matkou se stala její tchýně Zdroj: simplemost.com

Když ve svých 17 letech Kayla Jones z Arkansasu prodělala částečnou hysterektomii, při které jí byla odstraněna děloha, myslela si, že nikdy nebude moci mít děti. Když jí však bylo 29 let, společně se svým manželem našli řešení, které by se dalo považovat za zázrak.

Kayla si odjakživa neuvěřitelně přála mít rodinu, bohužel věděla, že se jí této sen pravděpodobně nikdy nesplní. Naštěstí dnešní moderní medicína nabízí řešení, které i tuto překážku dokáže překonat.

Kayla byla plodná, jen kvůli hysterektomii nemohla miminko odnosit, řešením tedy bylo najít náhradní matku. Ne vždy se ale párům podaří najít vhodnou ženu, to ovšem nebyl Kayliinin případ. Nemuseli příliš dlouho hledat, protože jejich náhradní maminkou a záchranou v jednom se rozhodla stát 50letá Patty, tchýně Kayly.

Kayla měla se svou tchýní velice pěkný vztah, obě dvě si nadmíru rozuměly, a proto pro Patty bylo samozřejmostí, že svému synovi a snaše s odnošením miminka pomůže.

Zdroj: simplemost.com Zdroj: simplemost.com „Během operace mi odebrali jen dělohu, vaječníky jsem však měla. Věděla jsem tedy to, že z biologického hlediska bude miminko moje, potřebovali jsme jen ženu, která by jej odnosila,“ řekla Kayla. Ještě před tím, než se Patty nabídla, hledal mladý manželský pár vhodnou kandidátku, bohužel marně.

Zdroj: simplemost.com I přesto, že vše vypadalo slibně, začátky nebyly vůbec jednoduché. První pokus o oplodnění nevyšel, oni se však nevzdávali a svého snu se drželi. A po pár měsících jim lékaři mohli oznámit radostnou novinu – další pokus se podařil!

Zdroj: simplemost.com Po devíti měsících se Patty, Kayle a jejímu manželovi narodil nádherný a zdravý chlapeček, který dostal jméno Kross Allen.

Je to neuvěřitelný příběh toho, že silné rodinné pouto dokáže i nemožné, a my celé rodince přejeme hodně štěstí a sil.

Autor:
Publikováno: 6. 3. 2018 08:18 Nahlásit obsah