Nevěsta si nechala přešít babiččiny svatební šaty z roku 1962. Reakce její babičky vás dojme!

Nevěsta si nechala přešít babiččiny svatební šaty z roku 1962. Reakce její babičky vás dojme! Zdroj: Huffingtonpost.com

Tento příběh vám možná vžene slzy do očí, stejně jako hlavním protagonistkám! Když se Američanka Jordyn Jensen of Boise letos v srpnu vdávala, nepořídila si jako většina nevěst své šaty ve svatebním salonu. Nýbrž si nechala přešít babiččiny svatební šaty. Setkání babičky a její vnučky oblečené do "zděděných" svatebních šatů bylo opravdu dojemné!

Svatební šaty, o kterých je řeč, si Penny Jensen oblékla ve svůj Den D již v roce 1962. Za tuto dobu uplynulo spousta času a tyto šaty visely ve skříni bez povšimnutí několik desítek let. V létě 2017 však dostala její vnučka Jordyn nápad, že by se chtěla vdávat právě v babiččiných šatech. Tímto počinem chtěla Jordyn své babičce vyjádřit hlavně velkou úctu, neboť ji považuje za jednoho z nejbližších lidí, které má.

Zdroj: Huffingtonpost.com

Aby svou babičku vnučka Jordyn překvapila, řekla jí, že půjde k oltáři v šatech půjčených ze salonu. Svatební šaty z roku 1962 si však nechala natajno upravit a zrenovovat, aby jí následně padly jako ulité.

Zdroj: Huffingtonpost.com Večer před svatebním dnem pozvala Jordyn svou babičku Penny na poslední zkoušku svatebních šatů. Když babička Penny zjistila, že si Jordyn oblékla šaty, ve kterých se ona v roce 1962 vdávala, byla radostí bez sebe. Ale i slzička dojetí ukápla.

Zdroj: Huffingtonpost.com Okamžik nečekaného překvapení ostatně zaznamenala také najatá profesionální fotografka, jejíž fotky si můžete právě v tomto článku prohlédnout.

Zdroj: Huffingtonpost.com A proč Jordyn nepřekvapila svou babičku až během svatebního dne? "Nechtěla jsem, aby na mně svoje svatební šaty viděla, teprve až budu procházet uličkou k oltáři. Možná, že by se jí vrátily všechny vzpomínky, které má s těmito šaty spojené, a možná, že by jí bylo v ten okamžik spíš smutno. Babiččin manžel, můj dědeček, je už totiž dlouho po smrti. Zemřel dřív, než jsem se já narodila," vysvětlila milující vnučka.

Autor:
Publikováno: 24. 10. 2017 08:58 Nahlásit obsah