Obtloustlý tatínek se změnil na skutečného idola všech žen. Stačilo pár měsíců a pevná vůle

Obtloustlý tatínek se změnil na skutečného idola všech žen. Stačilo pár měsíců a pevná vůle Zdroj: boredpanda.com

Většina mužů si vůbec nedělá hlavu s tím, že se jejich postava během několika málo let viditelně změnila. Že jejich pevné svaly, kterými nám učarovali, už jsou jenom ochablá kůže a že jejich vypracované bříško se nějak zvětšilo. Tento muž se s tím ale smířit nechtěl a povedlo se mu něco úžasného.

Když se 39letý táta tří dětí na sebe jednoho dne podíval do zrcadla, rozhodl se, že takto to dál nejde. Jeho tělo bylo neforemné, bříško vystouplé, svaly na rukou i nohou ochablé, no jedním slovem hrůza. Váha ukazovala 127 kilo, a proto začal jednat. Nehledal výmluvy, hledal řešení a našel. Po šesti měsících zhubl na 90 kilo. Jak to dokázal?

Jeremiah Peterson se rozhodl udělat tento krok hlavně pro své zdraví a také pro pocit, že jeho děti by se za něj možná styděly. Stále častěji totiž pociťoval únavu a nedokázal se svými třemi dítky držet krok, což mu velmi vadilo. Vypracoval si podrobný plán, který do puntíku dodržoval. Rozhodl se pro ketonovou dietu, které se také říká proteinová. Jejím základem je dodržování pitného režimu, konzumace dostatečného množství zeleniny a hlavně velkého množství bílkovin.

Zdroj: mytransphormationstartstoday.com Zní to jednoduše a neskutečně, ale výsledek je ohromující. Jeremiah se svěřil, že když sledoval, jak se jeho tělo mění a týden od týdne hubne, dodávalo mu to sílu pokračovat a posílilo se mu sebevědomí, že to dokázal. Hrdý a spokojený majitel starožitnictví žijící v Montaně dnes již bez problémů sportuje se svými dětmi, cítí se skvěle a každému tuto dietu vřele doporučuje.

Zdroj: boredpanda.com Ani dnes, kdy zhubl, nepřestává na sobě pracovat a snaží se udržovat  ve formě. Chce jít svým dětem příkladem a ukázat jim, že pokud je pevná vůle a odhodlání, člověk dokáže i nemožné. Stačí chtít, najít v sobě sílu a nevzdávat se.

Autor:
Publikováno: 28. 8. 2018 14:13 Nahlásit obsah