Odmítla ho, protože byl chudý a ona bohatá. O 10 let později jí však uštědřil pořádnou lekci!

Odmítla ho, protože byl chudý a ona bohatá. O 10 let později jí však uštědřil pořádnou lekci! Zdroj: Shutterstock.com

Říká se, že je láska slepá a bohužel tomu tak opravdu je. Zamilovaný člověk nechce vidět špatné vlastnosti toho druhého a neustále se snaží je přehlížet. Dnes vám přinášíme příběh jednoho chudého chlapce, který byl také jeden z těch, kteří kvůli své lásce neviděli to, co bylo zřejmé na první pohled…

Tento chlapec se nějakou chvíli stýkal s dívkou z bohaté rodiny, která kromě vzhledu neměla co jiného nabídnout. Než však chlapec pochopil, co se uvnitř ní skrývá, stačil se do ní bezhlavě zamilovat, a když jí svou lásku vyznal, pohrdavě se mu vysmála a řekla mu, aby si našel někoho sobě rovného a ne ji.

Dokážete si nejspíš představit, jak mu tím krutě ublížila a jak se cítil. Zanevřel nad jinými dívkami a začal na sobě tvrdě pracovat, aby již nikdy nic podobného nemusel zažít. Tolik se snažil, ale nic nedokázalo zahnat myšlenky na onu dívku.

Zdroj: Shutterstock.com Uběhlo 10 let, z chlapce se stal muž a najednou se tito dva potkali v obrovském obchodním centru. Stačil jeden pohled a okamžitě se i po tak dlouhé době poznali.

Na chvíli zadoufal, že se změnila, že by se mu třeba mohla i omluvit za své chovaní, ale to se šeredně spletl. Jen na něj povýšeně vyhrkla: „Co ty tady děláš? Pochybuju, že máš na to, aby sis tady něco koupil. Ty tady asi pracuješ, že? I můj manžel, ale ten je ve vedoucí pozici, to ho určitě neznáš.“

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 19. 5. 2017 12:14 Nahlásit obsah