Opilý řidič srazil kočárek s dvojčátky. Nehoda má však šťastný konec...

Opilý řidič srazil kočárek s dvojčátky. Nehoda má však šťastný konec... Zdroj: opposingviews.com

Alkohol za volat nepatří, s tím budeme souhlasit úplně všichni. Bohužel realita je však jiná a spousta lidí, kteří chodí běžně mezi námi a s některými se dokonce známe i osobně, tohle pravidlo nectí a za volat pravidelně usedají pod vlivem.

Předposlední den v květnu se vydala mladá maminka z Krymu na procházku s kočárkem, ve kterém vezla svá dvojčátka. Najednou se na chodník vyřítil opilý řidič, který nezvládl řízení a kočárek srazil. Síla nárazu kočárek vymrštila pryč a jedno z dětí z něj dokonce i vypadlo kousek za auto. „Řidič se chtěl ještě otočit, ale matka na něj křičela tak hlasitě, že zůstal jen stát. Kdyby totiž začal couvat, miminko by přejel,“ vypověděla 54letá Marina Matveeva. Celá nehoda vypadala tragicky, naštěstí pro všechny zúčastněné miminka přežila.

Zdroj: opposingviews.com Není se ani čemu divit, že při příjezdu policie a záchranné služby byla matka hysterická a v naprostém šoku. Pro tuto chvíli měl opilý řidič více štěstí než rozumu, ale poučil se z celé situace? Kolikrát se ještě něco takového musí stát, aby všichni nezodpovědní pochopili?

Zdroj: opposingviews.com Policie muže okamžitě zadržela a podrobila jej dechové zkoušce, která prokázala, že měl v těle desetkrát více alkoholu než je v zemi, ve které se nehoda stala, povoleno. Následně byla jeho fotografie zveřejněna na internetu, aby se za svůj čin zastyděl.

Myslíte si, že je to dobrý nápad zveřejňovat fotografie těch, kteří za volat sedli opilí? Podělte se s námi o názory v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 18. 10. 2018 17:15 Nahlásit obsah