Pes, který si umí sám koupit hot dog. Stačí, když mu dáte peníze

Pes, který si umí sám koupit hot dog. Stačí, když mu dáte peníze Zdroj: shareably.net

O některých psech je známo, že jsou chytřejší než ti ostatní, alespoň tedy co se naučení nejrůznějších triků týče. Avšak každý, kdo měl někdy tohoto úžasného tvora po svém boku, může říct, že každý z nich má určité schopnosti a vlastnosti, které jsou výjimečné.

Každý pes miluje lidské jídlo, avšak jejich jedinou snahou, jak jej získat, jsou smutné a hluboké oči, kterým většina z nás podlehne. Ovšem jeden pes z Mexika, kterému se říká Cabron, tohle žebrání posunul o něco výš.

Je to pouliční pes, který si stravu musí zajišťovat sám a ze všeho nejvíc miluje hot dogy, ale chápe, že nejsou zadarmo a to, jak je získat, dokonale obkoukal právě od nás lidí. Když k místnímu podnikateli, Sergiu Vasquezovi, Cabron přišel, dal mu peníze, které pejsek jemně vzal do zubů a odběhl ke stánku s hot dogy, kde vyskočil k okýnku, peníze podal prodejci a čekal na své jídlo.

Zdroj: shareably.net Zdroj: shareably.net Jak však později tento podnikatel zjistil, Cabrona se ujal sám prodejce hot dogů, proto již dál nemusí živořit na ulici, ale hot dogy si dopřává jen pro své potěšení jako pamlsek a navíc tím baví všechny okolo.

Autor:
Publikováno: 29. 8. 2018 13:29 Nahlásit obsah