Po 10 letech konečně otěhotněla. Po pár dnech však lékaři přišli na obrovskou chybu

Po 10 letech konečně otěhotněla. Po pár dnech však lékaři přišli na obrovskou chybu Zdroj: de.newsner.com

Ačkoliv Carolyn Savage a její manžel Sean měli již tři krásné děti, toužili ještě po čtvrtém, tom posledním. Bohužel osud jim nepřál a Carolyn stále nemohla otěhotnět.

Místo radosti nad pozitivním těhotenským testem se Carolyn utápěla ve smutku. Když se jí totiž otěhotnět podařilo, následovaly potraty, což pro ni bylo doslova k zbláznění. Rozhodli se tedy vyzkoušet svou poslední možnost – umělé oplodnění.

Carolyn a Sean se vzali v roce 1993 a rok poté se jim narodilo jejich první miminko, avšak již v tu dobu měla  žena s otěhotněním problémy. K početí svého čtvrtého miminka se tedy rozhodli podstoupit umělé oplodnění, které se ukázalo jako úspěšné. Jenže brzy se páru měl život obrátit vzhůru nohama…

Zdroj: de.newsner.com Jen několik dní poté, co lékaři těhotenství potvrdili, přišla velmi nečekaná a šokující zpráva. Lékař Carolyn zavolal, že přišli na to, že vzorky spermatu byly zaměněny a Carolyn nosí pod svým srdcem dítě jiného páru. Carolyn měla na výběr ze dvou možností, buď půjde na potrat anebo miminko odnosí a po porodu jej dá biologickým rodičům. V obou případech však Carolyn další miminko již nebude moci mít.

Rozhodla se miminko porodit, avšak bylo to pro ni jedno z nejtěžší h rozhodnutí v životě. Biologickými rodiči byli Shannon a Paul Morellovi, kteří žili v Detroitu. Carolyn jim porodila krásného a zdravého chlapečka císařským řezem a měla pouze půl hodiny na to, se s ním rozloučit, než si jej rodiče převzali. „I když je to jejich syn, navždycky to bude i moje dítě,“ řekla Carolyn.

Zdroj: de.newsner.com I přesto, že si společně se svým mužem Seanem mysleli, že po tomto ohromném zážitku je v životě nemůže již nic překvapit, v roce 2011 se ukázalo, že život je nevyzpytatelný a dokáže s našimi kartami života pořádně zamíchat. Carolyn svůj sen mít čtvrté miminko nevzdala a vyplatilo se, díky náhradní matce se jim narodila nádherná dvojčátka Isabella a Reagen. Jejich příchod na svět přemohl veškeré utrpení a zklamání, které musel tento manželský pár prožít.

Zdroj: de.newsner.com Jenže tohle pořád nebyl konec jejich netradičního příběhu. Na jaře v roce 2014 přišla další překvapující zpráva – Carolyn nemohla uvěřit svým očím, když se podívala na pozitivní těhotenský test. Lékaři jí celou tu dobu tvrdili, že je neplodná a již nikdy nebude moci mít své vlastní miminko.

Zdroj: de.newsner.com Její syn, Nicholas Winton Savage, se narodil na podzim v roce 2014, když Carolyn bylo 45 let. Po letech trápení najednou měla Carolyn osmičlennou rodinu, po které tolik toužila.  

Autor:
Publikováno: 4. 7. 2018 10:52 Nahlásit obsah