Po porodu čtyřčat zveřejnila na internetu fotku svého břicha. Setkala se s negativními reakcemi

Po porodu čtyřčat zveřejnila na internetu fotku svého břicha. Setkala se s negativními reakcemi Zdroj: worldofbuzz.com

V posledních letech se s velkou oblibou novopečené maminky rády chlubí svým poporodním bříškem, přičemž právě ony fotografie mají poukázat na to, že mít nějaké ty jizvičky či strie je naprosto normální a není se za co stydět.

Většinou se tyto ženy setkávají s pozitivními ohlasy, bohužel v případě této odvážné maminky čtyřčat tomu tak nebylo. Strie a povolená pokožka k poporodnímu období jednoduše patří a mezi námi jsou opravdu jen výjimky, které se s těmito problémy nemusí trápit. Ovšem břicho této ženy z Malajsie bylo něco šokujícího, na druhou stranu však dala život čtyřem krásným miminkům a za to to přeci stojí.

Zdroj: worldofbuzz.com „Dostala jsem mnoho dotazů od ostatních matek, zda se dá těchto jizev zbavit – bohužel nedá. Je to cena, kterou musím zaplatit. Ani všechny peníze na světě vás jich nezbaví,“ napsala 23letá maminka čtyřčat Doreen Ching. Sama také dodává, že po porodu byl vzhled jejího břicha něco, co ji velmi trápilo. Uvědomovala si však, že právě v břiše nosila své čtyři děti a z toho důvodu se rozhodla jej neskrývat a ukázat jej světu.

Zdroj: worldofbuzz.com Pravděpodobně nečekala, že by se u jejího příspěvku mohly objevit negativní komentáře, ale jak se ukázalo, ošklivě se spletla. U příspěvku bylo 23 tisíc komentářů a sdílelo jej více než 12 tisíc uživatelů. Někteří dokonce napsali, že je to chyba samotné Doreen, že její břicho vypadá tak, jak vypadá.

Naštěstí těch pozitivních a podporujících komentářů bylo přeci jen více. Jiné maminky jí vzkazovaly, aby se nenechala negativními reakcemi srazit na kolena jen kvůli jizvám. Radí jí, aby se naučila mít je ráda a přijmula své poporodní tělo takové, jaké je.

Autor:
Publikováno: 5. 12. 2018 10:00 Nahlásit obsah
Loading...