Po smrti milovaného manžela přišla na nečekanou novinu. Byl to ten nejkrásnější dárek od něj

Po smrti milovaného manžela přišla na nečekanou novinu. Byl to ten nejkrásnější dárek od něj Zdroj: abcnews.go.com

Jen málokdo by se mohl pochlubit láskou jako z pravého romantického filmu. To ovšem nebyl případ Courtney a Briana. Tento mladý pár se do sebe na první pohled zamiloval během sněhové bouřky, po nějakém čase se vzali a dokonce měli i miminko.

Vše se zdálo naprosto dokonalé a bezchybné, jenže osud tomu chtěl nejspíš jinak a tento manželský pár postihla nečekané tragédie – Brian zemřel při dopravní nehodě. Courtney zůstala s jejich malým synem sama.

V den pohřbu se žena necítila vůbec dobře, ráno zvracela a během pohřbu dokonce i omdlela. Ona i celá její rodina to přisuzovali obrovské ztrátě a zármutku, který v tu chvíli prožívala. Jenže tyto nevolnosti neustupovaly, a proto se rozhodla navštívit se svým problémem lékaře.

Zdroj: abcnews.go.com Když mu Courtney řekla, co vše ji trápí, udělal jí těhotenský test, který byl pozitivní. Na ultrazvuku pak zjistili, že Courtney nečeká jen jedno miminko, ale rovnou tři. I přes obrovskou bolest, kterou si v srdci po ztrátě svého manžela nosila, zůstalo jí po něm něco, co brala jako požehnání a další důvod pro co žít a být silná.

Je to jako ten nejkrásnější dárek, který ji Brian zde zanechal, a ačkoliv moc dobře ví, že jako vdova a samoživitelka to bude mít velmi obtížné, neskutečně se těší a nehodlá nic vzdát, už především pro své děti a milované manžela, který by to určitě takhle chtěl.

Autor:
Publikováno: 9. 8. 2018 10:45 Nahlásit obsah
Loading...