Po smrti své ženy vysázel 6000 dubů. Když se po 17 letech podívali na jeho pozemek, došla jim slova!

Po smrti své ženy vysázel 6000 dubů. Když se po 17 letech podívali na jeho pozemek, došla jim slova! Zdroj: dailymail.co.uk

Ne každý z nás má v životě to štěstí, že najde svou skutečnou lásku. Někteří svou spřízněnou duši nenajdou nikdy, ovšem to není případ manželů, jejichž příběh vám dnes přinášíme.

Winston Howes prožil se svou milovanou manželkou Janet neuvěřitelných 33 let. Někdo by mohl říct, že jejich manželství bylo přímo dokonalé a lidé co je znali, tvrdí, že je za tato dlouhá léta nikdy neviděli se hádat. Byli si skutečnými partnery a nejlepšími kamarády zároveň.

Je to již 17 let, co Janet náhle zemřela a nechala tu svého milovaného Winstona samotného. Ten se přes ztrátu své ženy nedokázal přenést a na počest její památky se rozhodl vytvořit něco, co jemu i ostatním vždy připomene, jak úžasná byla.

Zdroj: dailymail.co.uk Winston začal postupně sázet duby. Sousedé tomu nepřikládali velký význam, mysleli si, že mu výsadba jen pomáhá vyrovnat se se ztrátou manželky. Winston však nevysázel jen pár desítek stromů, ale rovnou 6000 na louce, která byla nedaleko rodného domu Janet.

Zdroj: dailymail.co.uk Po 17 letech jeden z jejich sousedů kolem této louky letěl a až teprve tehdy mu došlo, co mají tyto stromy znázorňovat. Uprostřed dubů bylo vynecháno místo ve tvaru srdce, ve kterém rostly narcisy.

Zdroj: dailymail.co.uk Měl to být vzkaz pro Janet do nebe, aby věděla, že na ni její muž nikdy nezapomněl.

Autor:
Publikováno: 21. 12. 2017 08:00 Nahlásit obsah