Policista ho zastavil za tmavá okna na autě. Když pak uviděl zadní sedačku, okamžitě ho vzal s sebou...

Policista ho zastavil za tmavá okna na autě. Když pak uviděl zadní sedačku, okamžitě ho vzal s sebou... Zdroj: wtvr.com

Jakmile se majitel automobilu rozhodne si svůj vůz nějak upravit, vždy by měl myslet na to, zda jsou jeho nové úpravy ve státě, ve kterém žije povoleny. Ve spoustě státu a také i v Americe, kde se tento příběh, který vám dnes přinášíme, odehrál, jsou jednou ze zakázaných věcí příliš tmavá zadní okna.

Muž, který vyjel se svým autem do města, byl zastaven policistou právě kvůli tmavým oknům a když LaVonte, jak se řidič jmenoval, zastavil, věděl, že tento den nebude jeho nejšťastnější a že s jistotou dostane pokutu. Ovšem další problém měl teprve přijít...

Ze zadního sedadla se ozval tichý a jemný hlásek LaVonteho 3leté dcerky Lauren. Policista otevřel zadní dveře a na sedadle uviděl malou dívenku, jak sedí bez autosedačky s úsměvem od ucha k uchu. Okamžitě se zeptal otce, proč jeho dcera nemá autosedačku, když je ještě takhle malá.

Zdroj: wtvr.com Najednou se LaVonte rozbrečel a přiznal se policistovi, že by rád koupil své dceři autosedačku, ale bohužel na ni nemá peníze. Když policista Joshua uviděl, jak velmi to otce trápí, řekl mu, aby jel za ním, že tuto situaci musí vyřešit.

Zdroj: wtvr.com Joshua zastavil před obchodem, vešel dovnitř a za chvíli se vrátil s dětskou autosedačkou, kterou LaVontovi koupil, aby jeho holčička jezdila v autě v bezpečí. Jakmile se otec vrátil domů, svůj opravdu velmi neobvyklý příběh okamžitě sdílel na internetu, aby se o policistovi, který své povolání bere opravdu vážně, podělil i s ostatními a poukázal, jak úžasní lidé ještě existují.

Autor:
Publikováno: 4. 7. 2017 09:01 Nahlásit obsah