Policista pomohl 9leté holčičce. Ta mu na oplátku poslala dopis, ve kterém bylo 10 dolarů

Policista pomohl 9leté holčičce. Ta mu na oplátku poslala dopis, ve kterém bylo 10 dolarů Zdroj: smartlystuff.com

Někteří z nás mohou policisty v uniformě jako dětské hrdiny považovat za známé klišé, jenže někteří se svým chováním k těmto superhrdinům bezesporu řadí. Když si 9letá Brooke chtěla koupit v obchodě koblihy, u pokladny zjistila, že nemá dostatek peněz.

Může se to stát každému z nás, u pokladny na pás vyložíme svůj nákup a při placení dojdeme na to, že nemáme u sebe tolik peněz, kolik jsme si mysleli. V tu chvíli tuto malou holčičku zachránil pro ni neznámý policista jménem Chad Savannah, který za ní stál v řadě a bez rozmyslu za malou Brooke její nákup zaplatil.

Zdroj: smartlystuff.com Brooke byla naprosto šokována gestem tohoto policisty a bez poděkování z obchodu utekla. Jakmile však přišla domů, celá událost se jí rozležela v hlavě a rozhodla se napsat děkovný dopis místnímu policejnímu sboru. K dopisu přiložila také deset dolarů, které za ni musel strážník v obchodě zaplatit.

Dopis doputoval až k Chadovi, který dostal od svého nadřízeného pochvalu za to, jak úžasně a nezištně se zachoval. Policisté se také rozhodli, že za své gesto si Brooke zaslouží odměnu. Nasbírali mezi sebou padesát dolarů, dali je na dárkovou kartu, kterou této holčičce poslali, a doufali, že si za peníze koupí nějaké hračky.

Zdroj: smartlystuff.com To také udělala, avšak koupené hračky věnovala Toys for Tots, což je program, který distribuuje hračky dětem, jejichž rodiče si nemohou dovolit koupit hračky na Vánoce. Jakmile se o tomto velkorysém daru policisté dověděli, shodli se na tom, že si Brooke opravdu zaslouží něco speciálního. Pozvali ji na policejní stanici, kde ji provedli, a dokonce ji posadili i do policejního auta, což byl pro ni nezapomenutelný zážitek.

Jak uvedli rodiče Brooke, o ničem z toho neměli ani tušení, jednala z vlastní vůle, což je naprosto obdivuhodné, a mnoho z nás by se od této malé holčičky mohlo leccos přiučit.

Autor:
Publikováno: 4. 7. 2018 10:52 Nahlásit obsah