Porodila sedm zdravých dětí, ale jen jedno je její vlastní

Porodila sedm zdravých dětí, ale jen jedno je její vlastní Zdroj: mirror.co.uk

Založit rodinu je snem téměř každého z nás. Někteří však nemají to štěstí a musejí se uchýlit k jiným možnostem. Některé páry své vlastní děti mít ani nemohou, proto se přikloní k adopci, ale co ty páry, které vlastní dítě mít mohou, ale například ze zdravotních důvodů jim to není doporučováno?

Pro ty existuje možnost v podobně náhradní matky. Britka Becky Harris se poprvé náhradní matkou stala v roce 2010, kdy porodila miminko manželům z Wallesu a o rok později pomohla rodině z Londýna. Někdo by mohl říct, že je to obětavá a laskavá žena, avšak v roce 2012 se musela potýkat s vlnou kritiky.

Becky tímto způsobem porodila již šest miminek, jenže v roce 2012 se rozhodla pomoci založit rodinu i homosexuálnímu páru, což se veřejnosti nezamlouvalo. I přes velké pobouření a kritiku, které musela hrdě čelit, od role náhradní matky neupustila a další miminko porodila v roce 2013 manželskému páru z Jižní Anglie a v roce 2014 páru ze Surrey.

Zdroj: mirror.co.uk Někdo by si mohl myslet, že to Becky dělá jen pro peníze, které od manželských párů dostane, jenže to není tak úplně pravda. Když za ní přišel Mark a Benita Cuttera z Hullu, kteří naletěli podvodnici, která si od nich jen vzala peníze a už se neukázala, rozhodla se Becky tomuto páru miminko odnosit i bez peněz, neboli finanční odměny podle bristkých zákonů. 

Zdroj: mirror.co.uk Becky má za sebou sedm porodů, při kterých porodila šest nevlastních dětí a jedno vlastní, chlapce jménem Levi, kterému je nyní sedm let. Avšak i přesto, že za svou „kariéru“ náhradní matky potkala spousty rodin, neustále vzpomíná na holčičku, kterou porodila homosexuálnímu páru. Dívence je nyní šest let a jak sama Becky řekla, když ji jako novorozeně její tatínkové drželi v náručí, nikdy neviděla tak čistou lásku a obrovský příval štěstí.

Zdroj: mirror.co.uk „Celých šest let jsem s nimi byla v kontaktu a viděla, jak jsou skvělí. Stala jsem se součástí jejich života, a proto jim chci dát dárek – další miminko,“ řekla Becky.

Jak jsme již psali výše, Becky svou roli náhradní matka nedělá pro peníze. Manželské páry jí platí jen zdravotní vyšetření a nejnutnější věci, vše ostatní si Becky hradí sama. Je to úžasná žena s obrovským srdcem na pravém místě, která si jistě zaslouží obdiv, nemyslíte?

Autor:
Publikováno: 20. 3. 2018 09:25 Nahlásit obsah