Při autonehodě zemřela dívka se svými dvěma bratry. Do školního autobusu narazila nezodpovědná řidička

Při autonehodě zemřela dívka se svými dvěma bratry. Do školního autobusu narazila nezodpovědná řidička Zdroj: shared.com

Minulý týden zahraniční zpravodajství zveřejnilo zprávu o tragické nehodě, při které zemřely tři děti, když do školního autobusu, ve kterém jely, narazilo osobní auto. Řidička automobilu najela do autobusu, ve kterém byla 9letá Alivie Stahl i se svými dvěma bratry.

Tragédie se stala brzy ráno v Rochesteru ve státě Indiana. Alivia jela v autobuse i s 6letým Xzavierem a Masonem. Ve velmi vážném stavu byl po autonehodě převezen do nemocnice i 11leý chlapec, Maverik Lowe, který utrpěl několik zlomenin.

Zdroj: shared.com Rodina dívenky poté vypověděla, že když záchranáři našli těla těchto dětí, bylo patrné, že se dívka snažila své bratry před nárazem ochránit. „Měla jen pár vteřin na to si uvědomit, co má dělat a ona se rozhodla je chránit,“ řekl strýc dívky.

Zdroj: shared.com Řidička, která nehodu způsobila, byla 24letá Alyssa Shepherdová, která se vracela domů, poté co odvezla svého manžela do práce. Na policii vypověděla, že sice viděla nějaká světla, ale do poslední chvíle nevěděla, že se jedná o školní autobus.

Řidička byla okamžitě zadržena a před soud předstoupí 13. listopadu, kde se o jejím osudu spravedlivě rohodne. 

Autor:
Publikováno: 7. 11. 2018 13:52 Nahlásit obsah