Příběh muže, který nachytal svou nahou dceru s neznámým mladíkem. Jak se k tomu postavil?

Příběh muže, který nachytal svou nahou dceru s neznámým mladíkem. Jak se k tomu postavil? Zdroj: Shutterstock.com

Když se vám narodí dítě, v prvních chvílích jeho života je nejdůležitější, aby bylo najedené, přebalené a v teple. Ovšem postupem času role rodiče roste a je podstatné svému potomkovi vysvětlit, co je a není správné, jak by se měl chovat ke svým blízkým, a být mu v tomto všem vzorem.

Jak naše děti rostou, musíme se potýkat s nejrůznějšími situacemi, na které jednoduše musí rodič reagovat rychle a moudře. Nejdříve to začíná školkou, poté školou, objevují se první lásky a s nimi přichází i první sexuální zážitky, na které není připravený žádný rodič.

Na sociální síti Reddit se objevil příspěvek jednoho muže z Holandska, který načapal svou dceru, jak leží nahá vedle neznámého mladíka. Tento obdivuhodný otec na sociální síť popsal svůj netradiční zážitek a musíte uznat, zachoval se jako pravý hrdina a mnoho z nás by si z něj mělo vzít příklad. 

„Jednoho rána jsem sešel dolů po schodech a měl to přímo před očima: moje 17letá dcera ležela na gauči vedle neznámého kluka. Bylo na první pohled jasné, co v noci dělali. Tiše jsem se vydal udělat snídani a poté jsem šel nahoru říct své ženě, synovi a druhé dceři, aby nebyli hluční, že se dole ještě spí.

Náš jídelní stůl je přímo naproti gauči. Všichni jsme se k němu posadili a zakřičeli „snídaně je hotová“. Nikdy jsem nikoho neviděl tak rychle se probudit a ještě rychleji obléknout. Když se rozkoukali kolem sebe, požádal jsem je, aby si k nám přisedli. Pro toho mladíka to muselo být něco hrozného. Všichni jsme jej pozorovali, především moje mladší děti. Jakmile se posadil, zeptal jsem se ho: „Můj příteli, chci vám položit otázku“. V tu chvíli jsem viděl, jak se potí. „Máte rád kočky?“

Zdroj: Shutterstock.com Byl to velmi milý a přátelský mladík. Sice ještě takové ucho, ale určitě ne hloupý. Bylo na něm něco velmi zvláštního, a jak mě dcera ujistila, je také velmi pozorný. Chodil k nám každé ráno, ale od toho incidentu u nás již přes nos nezůstal.

Každé ráno dceru vyzvedl, doprovodil ji do školy a po škole jí pomáhal s domácími úkoly. Staral se o ni, když byla nemocná a my museli chodit do práce. Někdy nám připadal jako anděl, s tou jeho trpělivostí, když musel snášet náladovost mé dcery. Jak jsme se od něj dověděli, neměl žádnou rodinu, nechodil ani do školy a ani do práce. Jenže nemohl jsem jí ho zakázat, vždyť ho obdivovala a on ji zbožňoval.

Po osmi měsících za mnou přišel můj syn, že zjistil, že je tento pozoruhodný mladík bezdomovec. Jeho otec spáchal sebevraždu a matka se živila jako prostitutka, se kterou dříve žil v pronajatém přívěsu, ovšem přestal se s ní stýkat.

Zdroj: Shutterstock.com Bylo mu 18 let a už tři roky žil na ulici. Spal v parcích, u Armády spásy, u přátel nebo v levných motelech. Občas pracoval na stavbách, kde jej také moje dcera potkala, když pracoval v jezdecké škole, kam chodívá. Najednou jsem tam stál a přemýšlel nad tím vším. Je to mladý muž, kterému je 18 let, vždycky je zdvořilý, usměvavý, starostlivý a slušný. Ten kluk nikdy nedostal šanci být dítětem, jak by taky mohl, když jeho otec byl šílený a matka prostitutka. Když k nám občas nepřijde, všem nám chybí. S mým synem jsou dobří kamarádi, moje mladší dcera jej má také velmi ráda a moje žena? Ta ho považuje za druhého syna a i já chci, aby byl šťastný.

Když jsem všem řekl, jak to s tímto mladíkem je, dcera byla naštvaná, protože celou dobu o všem věděla. Já však byl naštvaný na ni, proč ho nechávala spát na ulici a nic nám neřekla? Druhý den, když k nám přišel, dal jsem mu klíč od domu a řekl mu, že si přeji, aby každou noc spal u nás a bral to tady jako domov. V příštích týdnech jsme mu u nás vytvořili jeho vlastní pokoj a snažili jsme se mu poskytnout takové vzdělání, jaké si zaslouží.

Tohle vše se odehrálo v roce 2000. A jak jejich příběh dopadl? Ti dva jsou pořád spolu a dali mi už tři krásná vnoučata. Musel jsem si připomenout tento neuvěřitelný příběh, který celá má rodina prožíváme. Občas je dobré si takhle připomenout, jak skvělý život máme a že není na co si stěžovat."

Autor:
Publikováno: 18. 8. 2018 12:27 Nahlásit obsah