Přiměla svého syna, aby ejakuloval do kelímku. O 22 let později za ní přišel s pláčem...

Přiměla svého syna, aby ejakuloval do kelímku. O 22 let později za ní přišel s pláčem... Zdroj: littlethings.com

Následující příběh se začal psát již v roce 1995, kdy Jasonovi Kotasovi z Denveru lékaři diagnostikovali rakovinu kostí. O to horší byl fakt, že Jason v době svého onemocnění byl teprve dospívajícím chlapcem…

Jak už to u rakoviny bývá a ani u malých dětí neexistuje výjimka, Jason musel podstoupit chemoterapii i radioterapii v dětské nemocnici v Coloradu. Tím, že Jason podstupoval velmi agresivní formu léčby, hrozilo riziko několika nežádoucích vedlejších účinků, které s sebou bohužel tato léčba nese.

Ovšem pro Jasona i pro jeho rodiče bylo nejdůležitější, aby se uzdravil a nic ostatní je nezajímalo. Tato léčba však mohla u chlapce způsobit neplodnost, což se Jasonovi v jeho věku nezdálo jako nějaká překážka a dospívajícímu chlapci pochopitelně vidina rodičovství ještě nic moc neříkala. Naštěstí jeho rodiče na celou situaci měli svůj názor, a proto se uchýlili k tomu, že chlapce nutili ejakulovat do kelímku, aby následně jeho sperma nechali zmrazit do budoucna.

Zdroj: littlethings.com Pro takto mladého chlapce to nemohlo být nic příjemného, jenže o pár let později jim za tento nápad nesmírně děkoval…

Jason se díky léčbě naprosto uzdravil, bohužel předpovědi lékařů o neplodnosti se vyplnily. Jasonovi jeho handicap nijak nepřekážel, tedy až do okamžiku, kdy potkal svou životní lásku Emily, se kterou toužil založit rodinu.

Zdroj: twitter.com Naštěstí pro něj jeho rodiče mysleli na budoucnost a díky zmraženému spermatu mohl mít se svou ženou prvorozeného syna Sama, kterého podle slov Emily v podstatě „stvořili“ jeho prarodiče již před 22 lety a jen díky nim může být teď s nimi!

Autor:
Publikováno: 6. 6. 2018 15:49 Nahlásit obsah