Přípravek na opalování způsobil její 14měsíční dceři ošklivé popáleniny. Nyní se rozhodla varovat ostatní!

Přípravek na opalování způsobil její 14měsíční dceři ošklivé popáleniny. Nyní se rozhodla varovat ostatní! Zdroj: dailymail.co.uk

V dnešní době vyjít na sluníčko bez jakéhokoliv ochranného přípravku je velmi nezodpovědné. Především děti by se měly před slunečními paprsky chránit nejvíce. Tohoto se také držela Rebecca Cannonová, která se rozhodla natřít svou 14měsíční dcerku opalovacím sprejem.

V obchodech i drogériích máme na výběr z velké škály opalovacích produktů, které mají naši pokožku chránit. Rebecca si pro svou dcerku vybrala opalovací sprej značky Banana Boat, sprej aplikovala přesně podle instrukcí a také se i v prodejně ujistila, že je opravdu vhodný pro takto malé dítě. Vybrala si přípravek s faktorem 50SPF a věřila, že pro svou dcerušku dělá jen to nejlepší.

Jenže po chvíli opalování začínal obličej malé Kyly červenat, ráno se vzbudila s napuchlýma očima a dokonce se jí na tvářích objevily ošklivé puchýře. Rebecca tedy svou dceru vzala k lékaři, který diagnostikoval, že se jedná o popáleniny 2. stupně.

Zdroj: dailymail.co.uk Podobnou zkušenost s touto značoku, avšak s opalovacím krémem, měla i Caroline Moneauová. Tato žena z Kanady natřela opalovacím krémem svého 9letého syna Loica a i jemu se objevily na obličeji puchýře, které později lékaři také, stejně jako v případě malé Kyly, označili jako popáleniny 2. stupně.

Zdroj: dailymail.co.uk Rebecca svou nepříjemnou zkušenost s touto značkou popsala na svém Facebookovém profilu zejména proto, aby varovala i ostatní maminky před použitím těchto výrobků. Je opravdu šokující, že se na trhu mohou objevit produkty, které místo toho, aby dítě chránily, tak jim ještě ublíží.

Autor:
Publikováno: 14. 8. 2017 10:40 Nahlásit obsah