Pro ženu, která přežila 32 bodných ran od svého bývalého přítele, připravili nečekané překvapení!

Pro ženu, která přežila 32 bodných ran od svého bývalého přítele, připravili nečekané překvapení! Zdroj: heroviral.com

V roce 2012, když bylo Melisse Dohme pouhých 20 let, byla pobodána svým bývalým přítelem. Utržila celkem 32 bodných ran a nebýt pohotového hasiče Camerona Hilla, nejspíše by tento útok nepřežila.

Melissa se svým bývalým přítelem žila ve městě Clearwater na Floridě a v ten den, kdy ji takto brutálně napadl, unikla smrti jen o vlásek. Bohužel jí po tomto otřesném zážitku některé bodné rány na obličeji a krku způsobily částečné ochrnutí tváře.

Zdroj: heroviral.com Naštěstí měla během celé náročné léčby po svém boku nejlepšího kamaráda Kayla, který jí dodával dostatek odvahy a síly. Její bývalý přítel Robert Lee Burton Jr. se k útoku přiznal a byl odsouzen k doživotnímu vězení za pokus o vraždu bez možnosti podmínečného propuštění.

Melissa musela podstoupit několik plastických operací. Nemohla ani zavřít oči, měla vyražené zuby a ošklivé rány na obličeji, které jí lékaři dokázali odstranit.

Zdroj: heroviral.com Melissa během léčby neztrácela naději a celou svou proměnu si pomalu zaznamenávala a poté fotografie zveřejnila na Facebooku.

Zdroj: nydailynews.com Později se setkala i se svým zachráncem Cameronem, kdy se oba dva do sebe na první pohled zamilovali. Jak řekla sama Melissa, nelituje ničeho, co se stalo, protože jí to přivedlo lásku jejího života.

Zdroj: nydailynews.com Je vděčná za to, koho kolem sebe má. Za svou rodinu, přátele, jejího pitbula Dixieho a také za Camerona.

Zdroj: 6abc.com Po úplném zotavení začala Melissa aktivně bojovat proti domácímu násilí, vystudovala vysokou školu a stala se zdravotní sestrou, aby i ona mohla pomáhat lidem, kteří to potřebují stejně jako dříve ona. Příběh o takto silné ženě inspiroval tisíce lidí po celém světě. Dokonce měla tu čest hodit ceremoniální první hod při zápasu Tampa Bay Rays, kde jí Cameron připravil opravdu nádherné překvapení - požádal ji o ruku! 

Autor:
Publikováno: 12. 2. 2017 16:59 Nahlásit obsah