První dvojčata, která se narodila s odlišnou barvou kůže. Dnes jim je 21 let

První dvojčata, která se narodila s odlišnou barvou kůže. Dnes jim je 21 let Zdroj: smartlystuff.com

Když se žena doví, že je v očekávání, nastane chvíle, kdy začne přemýšlet nad pohlavím svého miminka. Někteří rodiče si pohlaví svého dítěte nechávají říct, jiní raději vyčkávají v nevinné nevědomosti.

Když se mají narodit dvojčátka, tak nějak nastávající rodiče počítají s tím, že si budou podobná, avšak jsou i případy, kdy si byli sourozenci extrémními protiklady. Bývá to v případech, kdy dvojčátka čeká smíšený pár. V tu chvíli jsou jejich děti díky kombinaci různých genů a etnických původů mimořádně jedinečná a dá se předpokládat, že i barva jejich kůže může být odlišná.

Donna a Vince Aylmerovi se chystali do své rodiny přivítat čtvrtého člena, avšak zjistili, že místo jednoho klubíčka štěstí na svět přivedou rovnou dvě. Jenže to, že budou mít dvojčátka, nebylo jediným překvapením v této rodině. Během porodu se totiž ukázalo, že děvčátka mají odlišnou barvu kůže a dokonce i barvu vlásků. Lucy a Maria Aylmerovi se narodily v Anglii dne 16. ledna 1997.

Zdroj: smartlystuff.com Jejich otec Vince byl běloch a jejich maminka Donna poloviční Jamajčanka. Většinou se párům tohoto typu narodí mulat, jenže oni místo toho měli doma dvě holčičky, které si nebyly vůbec podobné. Je to možná způsobeno i tím, že Lucy a Maria nejsou jednovaječná dvojčata, ale dvouvaječná, což znamená, že každá z nich zdědila něco jiného než ta druhá.

Zdroj: smartlystuff.com Dívenky mají ještě tři starší sourozence – bratry George a Jordana a sestru Chynnu, kteří mají světlou hnědou barvu kůže. Na fotografii níže můžete vidět Lucy vpravo a vlevo stojí Maria. „Naši bratři a sestra mají barvu kůže někde mezi mnou a Marií. Jsme na opačných koncích spektra a oni jsou uprostřed mezi námi. Já mám stejnou barvu kůže jako moje babička, krásnou anglickou růžovou. Maria má tmavohnědé oči a já modrozelené. Taky vlasy po babičce mám zrzavé a Maria má krásné kudrlinky, ze kterých ale vždycky nebyla nadšená,“ řekla Lucy.

Zdroj: smartlystuff.com Lucy zase nesnášela, že byla od svých sourozenců až tolik odlišná. Dokonce kvůli tomu byla ve škole i šikanována a děti jí nadávaly do „duchů“. Když bylo holčičkám sedm let, poprosily své rodiče, aby je přestali stejně oblékat, jak se to u dvojčátek dělává. „Věděly jsme o sobě, že jsme jedinečné a nebyl důvod nás oblékat stejně, když jsme si nebyly ani podobné,“ řekla ještě Lucy.

Zdroj: smartlystuff.com Nyní je dívkám 21 let a vyrostly v nádherné dospělé ženy, které mají svůj vlastní styl. Dokonce i povahově jsou naprosto odlišné, zatímco Maria je společenská, Lucy je spíše introvertní a plachá. Avšak i přes svou rozdílnost se nesmírně milují a jsou si oporou.

Autor:
Publikováno: 12. 7. 2018 08:49 Nahlásit obsah