Řidička autobusu se stala hrdinkou. Pomohla dívence, když její matka omdlela na ulici

Řidička autobusu se stala hrdinkou. Pomohla dívence, když její matka omdlela na ulici Zdroj: smartlystuff.com

Když jde o situaci, ve které je v ohrožení milovaná osoba, dokážou i dospělí lidé začít bezhlavě panikařit - a co teprve malé děti? Pro ně je mnohem složitější se s něčím takovým vyrovnat a zachovat chladnou hlavu.

Celý incident začal tím, kdy žena stála se svým dítětem u silnice a čekala, než ji bude moct přejít. Jenže najednou matka omdlela a upadla na zem. Její 6letá dcerka na nic nečekala a okamžitě přiběhla k autobusu, ve kterém seděla řidička Michelle Mixon. Dívenka se snažila Michelle vysvětlit, co se její matce stalo, ale pochopitelně byla rozrušená.

Michelle posadila dívku k sobě do autobusu a snažila se ji uklidnit. Cestující z autobusu mezitím běželi matce pomoci a zavolali záchrannou službu. Celou tu dobu byla Michelle u malé holčičky, uklidňovala ji, a jakmile na místo přijela sanitka, dovedla ji dovnitř za maminkou.

Zdroj: smartlystuff.com Zdroj: smartlystuff.com Tato velmi laskavá řidička autobusu nemusela nic z toho dělat, mohla jen přivolat pomoc a dále se nezajímat a plnit si svou práci, ona však udělala úplný opak a stala se hrdinkou a člověkem, který tento svět dělá lepším místem.

Autor:
Publikováno: 6. 8. 2018 14:13 Nahlásit obsah
Loading...