Rodina odmítla vlastní dítě, protože se narodilo s deformovanou tváří. Doktoři to s ním však nevzdali

Rodina odmítla vlastní dítě, protože se narodilo s deformovanou tváří. Doktoři to s ním však nevzdali Zdroj: coffeeandastroller.com

Dítě je tím nejcennějším pokladem, jaký může každá maminka dostat. Jenže to se nedá říct o rodině z následujícího příběhu, která odmítla si převzít své čerstvě narozené dítě z nemocnice domů. Chlapeček se totiž narodil s deformovaným obličejem a dalšími částmi těla.

Rodina novorozence dokonce prohlásila, že dítě doma otráví, pokud si ho doktoři nenechají na stálo. Doktoři nechtěli hazardovat s jeho už tak křehkým životem a raději si ho tedy ponechali.

Rodina se tak údajně rozhodla, protože se obávala vyčlenění ze společnosti. Chlapeček Adam, který trpí syndromem Bartsocas-Papas, se narodil v Indii, kde stále silně panuje pověrčivost. Neměl nos, rty, oční víčka ani žádné prsty, mozek měl ovšem v pořádku včetně srdce a plic.

Zdroj: coffeeandastroller.com Doktoři však nechtěli nechat dítě napospas bezcitným rodičům a začali vést kampaň na sociálních sítích, kde se vybrala částka odpovídající 2 milionům korun. Současně s tím si ho adoptoval novomanželský pár, Raja a Jessica Paulrajovi, který ihned kontaktoval své přátele v Kaliforni z lékařských kruhů.

Tam také chlapeček Adam podstoupil několik operací, kdy mu byly vytvořeny rty, oční víčka a nos. Adam není americkým občanem, takže lekářská péče spolkne obrovské množství financí.

Zdroj: coffeeandastroller.com Jeho nová rodina to ale nevidí jako překážku, nýbrž jako výzvu. Žene je dopředu láska k Adamovi. Toho ještě čeká operace čelisti, aby mohl mluvit. Adoptivní rodina se už nemůže dočkat, až řekne svá první slova.

Zdroj: coffeeandastroller.com My doufáme, že se Adamovi bude už jenom dařit na cestě jeho životem.

Autor:
Publikováno: 23. 7. 2018 12:04 Nahlásit obsah