Rodina se otrávila plyny ze shnilých brambor. Pozor na to

Rodina se otrávila plyny ze shnilých brambor. Pozor na to Zdroj: Shutterstock.com

Následující příběh se stal v roce 2014 a jedná se o opravdovou tragédii, ke které vůbec nemuselo dojít. Stačila jen obezřetnost a dostatečná informovanost rodičů…

V ruském městečku Laiszewo nedaleko Kazaně žil 42letý Mikhail Čelyšev se svou ženou a dětmi. Jednoho dne se vydal do sklepa pro brambory, aby mohla jeho žena uvařit oběd. Když se však dlouho nevracel, šla se za ním jeho žena, 38letá Anastasija, podívat.

Bohužel ani ona se delší dobu nevracela. Jejich 18letý syn Georgy, který mezitím hlídal svou 8letou sestřičku Marii, proto nechápal, kde se rodiče tolik zdrželi, a vydal se zjistit, co se děje. Po chvíli jej následovala i 68letá babička Iraida, která však ještě předtím než vešla do sklepa, řekla sousedovi, že se děje něco podivného. Bohužel než stačil soused přijít, i babičce se cesta do sklepa stala osudnou.

Zdroj: Shutterstock.com Když se pořád nikdo nevracel, začala mít malá Marie strach. Šla se do sklepa také podívat a čekalo na ni něco strašného. Celá její rodina byla mrtvá – otrávila se jedovatými plyny, které se uvolňovaly ze shnilých brambor. Když Marie do sklepa vešla, byla koncentrace jedu, díky otevřeným dveřím, které za sebou babička nechala, nízká, proto se dívence nic nestalo.

Otec, matka, bratr, i babička se postupně nadýchali jedu, omdleli a následně zemřeli. Dívenka se z celé situace doposud nevzpamatovala a v Rusku se na ni vybírá finanční sbírka.

Autor:
Publikováno: 5. 3. 2018 11:17 Nahlásit obsah
Loading...