Rodinná kamarádka měla odnosit jejich vytoužené dítě. Ten největší šok měl teprve přijít...

Rodinná kamarádka měla odnosit jejich vytoužené dítě. Ten největší šok měl teprve přijít... Zdroj: healthymummy.com

Většina párů po svatbě sní o miminku, ovšem ne každému z nich se to povede a ne každý může opravdu miminko mít. Kevin s Nicole totiž po svatbě zjistili velmi krutou pravdu, která jejich život naprosto změnila…

Ačkoliv Nicole již dlouhou dobu věděla, že trpí Moschcowitzovým syndromem, tedy trombotickou trombocytopenickou purpurou, což je velmi vážné onemocnění, které může způsobovat při otěhotnění nemalé komplikace, i přesto ale neztrácela naději. Bohužel v den, kdy jí lékaři oznámili, že kvůli této nemoci by její tělo nezvládlo dítě donosit, se její sen o miminku naprosto vytratil.

Nicméně neznamenalo to, že by byla Nicole neplodná, jen by její organismus nápor těhotenství nezvládl a bohužel náhradní matku, která by dítě odnosila, si tito manželé nemohli dovolit. Když se však se svým trápením svěřili svým přátelům, začalo se dít něco naprosto nečekaného!

Zdroj: healthymummy.com Přátelé Shawn a Lianna, kteří mají dokonce pět svých vlastních dětí, nabídli Nicole s Kevinem, že Lianna by byla ochotná jejich miminko odnosit a stát se jejich náhradní matkou. „Já už svých pět dětí mám a nedokážu si bez nich svůj život ani na sekundu představit a proto bych se nemohla dívat na to, jak se naši přátelé trápí,“ řekla Lianna.

Zdroj: healthymummy.com Zdroj: healthymummy.com Průběh těhotenství byl naprosto bezproblémový, ovšem další překvapení na tento pár ještě čekalo. Na ultrazvuku se neukázalo jen jedno miminko, ale dokonce dvě, a tak se Kevinovi s Nicole narodily krásná zdravá dvojčátka Dominic James a Luciana Rae, která přišla na svět jen díky neuvěřitelnému a obdivuhodnému přátelství těchto dvou rodin.

Autor:
Publikováno: 20. 6. 2017 08:57 Nahlásit obsah