Šéf ji jednoho dne pronásledoval po cestě z práce. Když uviděl, kam šla, zůstal beze slov...

Video, které vám dnes přinášíme je opravdu velmi krátký film s názvem „My Beautiful Woman“, který pochází z Thajska. Je to příběh těžce pracující ženy, která do kanceláře přicházela jako první a jako poslední z ní odcházela. Je to opravdový příběh ženy, který může potkat kohokoliv z nás…

Tato žena byla opravdu velmi pracovitá a oddaná, bohužel na své kolegy byla někdy až příliš tvrdá a nebyla ani přátelská. Měla také se svým šéfem dohodu, že každý pátek, ačkoliv nevěděl proč, nebude chodit do práce. Jenže jednoho dne do práce nepřišla vůbec a trvalo to několik dnů. Můžete být něčí šéf, přítel či přítelkyně, příbuzný nebo dokonce i manžel či manželka a i přesto nikdy nebudete na 100% vědět, co se děje v životě toho druhého. Všichni máme nějaké tajemství a následující video si klade za cíl naučit nás, že občas existují oprávněné důvody pro jejich zachování.

Jenže tento šéf nerespektoval ženino soukromí a zjistil, co bylo příčinou jejího problému a také našel způsob, jak jí pomoci. Někdy není na škodu se lidem v našem okolí více otevřít a více jim důvěřovat. Protože tyto dvě věci nám mohou život přinejmenším ulehčit.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 13. 3. 2017 16:09 Nahlásit obsah
Loading...