Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Škola chtěla potrestat dívku za to, že uhodila spolužáka. Až když se do toho zapojila její matka, zjistili, co se opravdu stalo!

Škola chtěla potrestat dívku za to, že uhodila spolužáka. Až když se do toho zapojila její matka, zjistili, co se opravdu stalo! Zdroj: heroviral.com

V jedné nejmenované škole měla být dívka potrestána za to, že uhodila svého spolužáka, který si neustále hrál s její podprsenkou i přesto, že ho několikrát upozornila, ať to nedělá. Podporu však nenašla ani v učitelce, která jí jen řekla, aby si toho nevšímala…

Když se škola rozhodla, že má být dívka za své, podle nich nevhodné, chování potrestána, zapojila se do toho i matka zmíněné dívky a začala bojovat za její práva.

Řediteli se snažila vysvětlit, že se její dcera jen bránila sexuálnímu útoku, přičemž jí ani učitelka, která celého incidentu byla svědkem, nepomohla. Proto má také v plánu podat na školu trestní oznámení.

Zdroj: Shutterstock.com Nejvíce je však zarážející to, že i jeden z učitelů vypověděl, že mu chlapcovo chování nepřipadá natolik vážné a dokonce i školní poradce dodává, že matka jen celou situaci zveličuje a přehání. Když se však matka ohradila tím, jestli může učiteli, který na tuto situaci měl naprosto jiný názor než ona, sáhnout na přední část kalhot, odpověděl, že ne. Tak mu vysvětlila, jestli i přesto, se mu zdá chlapcovo chování vhodné, protože je to v podstatě to stejné.

Škola po zvážení všech okolností zařadila chlapce do jiné třídy a uznala, že se opravdu jednalo o sexuální útok.

Jaký názor na to máte vy? Podělte se s námi o něj v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 2. 5. 2017 12:35 Nahlásit obsah