Skupina 9 žen držela po desítky let takové tajemství, že o něm neřekla ani svým manželům. Tohle vás dostane!

Skupina 9 žen držela po desítky let takové tajemství, že o něm neřekla ani svým manželům. Tohle vás dostane! Zdroj: goingviralposts.biz

V Americe v západním Tennessee se devět žen, nebo jak si říkají „The 9 Nanas“, setkává uprostřed noci. Ve 4 hodiny ráno začnou se svým každodenním rituálem, o kterém nevěděli dlouhých 30 let ani jejich manželé.

A co že je tou jejich tajnou misí? Udělat lidi šťastnými a princip spočívá v pečení.

Jak jsme již napsali, setkají se ve 4 hodiny ráno a následující tři hodiny všech 9 žen upeče několik koláčů, jako součást velké charitativní akce na pomoc lidem v nouzi. Po dopečení všech koláčů se vrací zpět do svého běžného života, jakoby se nic nedělo. Jediné, co by je však mohlo prozradit, je lahodná vůně vanilky a citrónu, která je provází po celý den.

Ani řidič, který tyto koláče vyzvedává, netuší, co vlastně doručuje. Těchto devět žen ve věku od 54 až do 72 let mu jen předá balíček a zase odchází zpátky domů a řidiče ani nenapadne, že je součásti něčeho tak úžasného. Tento jejich „plán“ trvá už 35 let a ženy jsou natolik šikovné, že to dlouhých 30 let nezjistili ani jejich manželé.

Zdroj: goingviralposts.biz Všechno začalo v ten den, kdy jedna z žen uviděla v novinách zprávu o tom, že někdo zemřel. Proto se rozhodla této rodině poslat koláč. Jen tak, jen proto, aby jim vyloudila alespoň malý úsměv na tváři v tak krušných časech.

Později začaly tyto ženy vysedávat v kadeřnictví a poslouchat ženy. Ne proto, že by je zajímaly drby, ale protože chtěly vědět, co je trápí a s čím mohou pomoci. Ženě, která byla vdova, poslaly také koláč. Svobodné matce, která neměla na zaplacení účtů, poslaly anonymní finanční dar a udělaly mnoho dalších obdivuhodných skutků.

Zdroj: features.faithtap.com Jenže tento plán nešel tajit na věky, později byly nuceny to říci i svým manželům a dětem, kteří je k jejich překvapení v tomto bláznivém plánu podpořili. V poslední době darovaly polštáře i ložní prádlo pro osoby, které jsou obětmi domácího násilí a občas si jen tak vyberou někoho z telefonního seznamu, komu později pošlou koláč, aby se za ten den alespoň jednou usmál. A pokud některá z nich potká například v supermarketu osobu, která podle ní potřebuje pomoc, na nic nečeká a naplní jí vozík vším, co potřebuje.

Zdroj: features.faithtap.com

„Chceme, aby lidé věděli, že nám není jedno, jak jim je. Chceme mít jistotu v tom, že se štěstí usměje na každého,“ řekly 9 Nanas.

Autor:
Publikováno: 2. 1. 2017 09:12 Nahlásit obsah